2 kişi otobüse kafa tuttular içindekiler polis çıktı

Akhisar’da 2 kişi araçla giderken otobüstekilerin kim olduğunu bilmeden silah çekti olanlar oldu !! Akhisar da total istasyonu Doğan markalı araçta 2 Kişi sivil yolcu otobüsüyle gece 1 30 civarı tartışıyor ve doğanda bulunanlar silah çıkartıp otobüse Doğrultur ve Otobüstekiler ile kavga etmek için totale çeker , otobüsten 60 memuru polis iner. Manisa’nın Akhisar ilçesinde hatalı sollama

yaparak geçmeye çalıştığı otobüsün korna çalmasına sinirlendi.

Tofaş araçtan 2 kişi camdan otobüse silah gösteren şahıslar benzinlikte durdu.

OTOBÜSTEN İNENLER ŞAŞIRTTI

Otobüsün içindekilerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya konuşmasına destek amaçlı olarak giden polis memurları olduğunu 500 metre sonra durduruldukları benzin istasyonunda anladı.

İstanbul’dan İzmir istikametine gitmekte olan ve Akhisar’da ikamet eden 39 AAC 530 plakalı otomobil sürücüsü M.BE., aynı istikamete giden 35 HGN 76 plakalı M.BA. yönetimindeki otobüsü hatalı solladı. Hatalı sollama sonucu otobüs şoförü M.BA. korna çalıp selektör yaparak otomobil sürücüsünü uyardı. Bunun üzerine otomobilin ön yolcu koltuğunda oturan T.Ö. yanındaki tabancayı çıkararak korkutmak amacıyla otobüse doğru salladı. Silah sallayanların içinde bulunduğu otomobil 500 metre sonra bir akaryakıt istasyonunda polisler tarafından durduruldu.

Durdurulan aracın ardından otobüs de aynı akaryakıt istasyonunda durarak şoförü ve içindeki 28 polis aşağıya indi. Bir otobüs polisi karşısında gören otomobil sürücüsü M.BA. ve yanındaki T.Ö. biranda neye uğradığını şaşırdı. Otomobilde yapılan aramalarda bir adet 9 mm çapında sarsılmaz marka tabanca ve bir adet bıçak bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya konuşmasına takviye olarak giden ve İzmir’e dönüş yapan polisler ve otobüs şoförü şikayetçi olmayınca ifadeleri alınan M.BE. ve T.Ö. serbest bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir