4 Kardeşin raporu açıklandı

İSTANBUL Fatih’te kapısına ‘Dikkat siyanür var’ yazılı not astıkları evlerinde c*nsiz b-denleri bulunan 2’si kadın 4 kardeşin, ön ot-psi raporu açıklandı. Kokunç ol-y, Molla Gürani Mahallesi Oğuzhan Caddesi’nde bulunan bir binanın birinci katında dün akşam yaşandı. Saat 23.00 sıralarında kapıda, ‘Dikkat siy-nür var, polisi arayın, içeri girmeyin’ yazılı notu gören apartman sakinleri durumu polise bildirdi.

EVİNDE BULUNDU

Polis de AFAD ekiplerine bilgi verdi. Adrese gelen ekipler, özel kıyafetler giyip, maske takarak girdikleri evde aramalar gerçekleştirildi.

Evdeki manzarada 48 yaşındaki Cüneyt Yetişkin, 54 yaşındaki Oya Yetişkin, 60 yaşındaki Kamuran Yetişkin ve 56 yaşındaki Yaşar Yetişkin adlı kardeşlerin c-nsız bed-nlerini buldu. Kardeşlerin c-nazeleri yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu moguna kaldırıldı.

Yoğun siyanür kokusu olan c-setlere yapılan ön ot-pside kardeşlerin, siy-nür içerek int-har ettikleri ortaya çıktı. Kesin o-opsi raporu daha sonra çıkacak olan kardeşlerin evinde, olay yeri inceleme ekiplerinin bulduğu su bardakları, s-yanürü suya karıştırarak içtikleri ihtimalini ortaya çıkardı.Öte yandan evde çok sayıda antid-prasan da bulundu.

ANNE BABADAN BORÇ KALMIŞ

Anne-babalarının ölümünün ardından yüklü miktarda borç kaldığı öğrenilen kardeşlerin bu nedenle bir süredir sıkıntıda oldukları öne sürüldü.

ARKADAŞLARI TEŞHİS ETTİ

Birinci dereceden akrabaları olmadığı ve tanıdıklarının Mersin’de yaşadığı ortaya çıkan kardeşlerin teşhislerini ise arkadaşları ile mahalle bakkalı yaptı. Adli Tıp Kurumu’nda Cumhuriyet savcısı gözetiminde yapılan teşhiste Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde modelist olan ve canlı modellik yapan Oya Yetişkin ile ablası Kamuran Yetişkin’i, Oya’nın iş arkadaşı, Yaşar ve Cüneyt Yetişkin’i ise mahalle bakkalı teşhis etti.

BİRİ OBEZİTE DİĞERİ SARA HASTASIYDI

Kardeşlerden Cüneyt Yetişkin’in kuryelik yaptığı, Kamuran Yetişkin’in obezite, Yaşar Yetişkin’in ise sara hastası olduğu öğrenildi.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir