5 günde sızıları söküp attı

Diz ve eklem ağrılarını 3 günde kesen karışım Beş Günde Diz ve Eklem Ağrılarını Söküp Attı 50 Yaşında bu yöntem sayesinde 5 Gün İçerisinde Diz ve Eklem Ağrılarını Söküp attı. Daha önce hiç olmadığı kadar enerjik olabilirsiniz!
Bu harika tarifi ayak bileklerini, dizleri ve eklemleri yatıştırır ve onları daha da güçlendirir. Ayrıca acı da yok olacak. Acı, yaş, spor yaralanmaları, ağır şeyler veya genlerden kaynaklanmaktadır.

5 GÜNDE HARİKA DEĞİŞİM

Bu diz ağrısı en kötüsü ve yürüyüşünüzü kısıtlayabilir. Yaşlandıkça dizler zayıflar. Daha önce olmadığı kadar eklemlerimizi yağlamamız gerekiyor..

Bu yağlama, vücutta doğal bir süreçtir ve biz bunu kendi başına kontrol etmiyoruz. Ancak, iyi bir sağlıklı diyet bu yağlamaya yardımcı olabilir ve hasar görmüş derileri daha güçlü yapabilir.
Eklem ağrılarını 5 günde iyileştiren tarif

Bu tarifte ağrıları gidermek için birçok doğal madde, vitamin ve mineralleri vardır. Ayrıca iltihabı azaltır ve içindeki C vitamini, magnezyum, potasyum, silikon, bromelain enerjilenmenizi sağlar.

Malzemeler
Tarçın 1 çay kaşığı, 1 su bardağı sıkma portakal suyu, 1 yemek kaşığı yulaf ezmesi, 2 su bardağı kesilmiş ananas, 40 gr bal, doğal 40 gr badem.

Tarif

Yulafı sıcak suyla tencereye koyup karıştırın. 3 dakika pişirin ve soğutun. Portakal suyu ve ananası ekleyin. Şimdi badem ve tarçın ekleyin ve son olarak bal. İyice karıştırın. Soğuk yulaf ekleyip tekrar karıştırın. Ananasları Robottan geçirebilirsiniz. Bu karışımı 2 ye bölüp 2 günde bitirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir