Abdurrahman Dilipak’ın öngörüsü tedirgin etti

Abdurrahman Dilipak, konuk olarak katıldığı Akit TV’de yayınlanan Derin Gerçekler isimli programda suikast iddiasında bulundu. Dilipak, suikastlerin hedefinde politikacı ve iş adamlarının olduğunu söyledi.Derin Gerçekler programında konuşan Abdurrahman Dilipak, program sunucusu Bülent Deniz’in, Adnan Oktar’a yakın olan sosyal medya hesaplarının Dilipak’ın geçmiş açıklamalarında ‘Dilipak AK Parti’yi uyardı. Oktar’ın arşivi ortaya çıkarsa çok kişinin canı yanar’ ifadelerini gündeme getirmesini, derin konular arasında bunun söylenmesini manidar olarak buluyorum’ yorumunu yaptı.

Suikastler artacak Konuyla ilgili olarak Dilipak, ‘ Bu konunun biraz daha zamana ihtiyacı var derken, açıklamalarına suikast iddiası ile devam etti: ‘Ocak ayının il haftasından sonra çok açık bir şekilde söylüyorum ki suikastler düzenlenecek. Bunlar birkaç kademede gerçekleşecek. Kimi sadece toplumda panik oluşturmaya yönelik suikastler olacakken kimi politikacı ve iş adamı olacak.’ Trafik kazalarına dikkat etsinler‘İş adamlarına yönelik suikastler yurt dışında kara parası olanların parasının üstüne çökerek gerçekleşecek. İş adamları çocukları için trafik kazalarında dikkatli olsunlar. ‘Dilipak programın sonunda iddiaların kaynağını ise açıklamayacağını söyledi.

Abdurrahman Dilipak, 1949 yılında Osmaniye’nin Düziçi ilçesine bağlı Haruniye’de dünyaya geldi. Babasının adı Ali Rıza, annesinin adı Fatma Pakize’dir. Dilipak, 1969 yılında Konya İmam-Hatip lisesini tamamladı. Güzel Sanatlar Akademisine girmek için resim dersleri alsa da İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arap ve Fars Filolojisi bölümüne girdi. Burada 2 yıl okuduktan sonra İstanbul Ticari İlimler Akademisi Gazetecilik Halkla İlişkiler Yüksek Okuluna kaydoldu ve 1980 yılında mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir