Aday Olmaması İçin Binali Yıldırım’ın Eşi Hakkında Çirkin Paylaşım

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ismi  gündemde olan TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ Başkanı olan Binali Yıldırım, adaylık sürecinde şahsına zarar vermek adına , CHP danışmanından Twitter üzerinden Semiha Yıldırım’ın resmini içeren oldukça çirkin bir paylaşım geldi. Bu twit karşısında TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ  Başkanı Binali Yıldırımın nasıl bir cevap vereceği hayli merak edilirken, konuyla ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmedi.Parti tabanını oldukça rahatsız eden bu twit, çok sert tepkiler aldı. Haberin geri kalan detayları yazımızın içerisinde;

Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Tebessüm Koçakcı’nın annesi ve şarkıcı Semiha Yankı, Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’a hakaret etti. Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşıma tepki gösterirken, bir Atatürkçü’nün “Bende Atatürkçüyüm ama emin ol senin bu lafını Atatürk duysa yüzüne tükürürdü. Senin beyin botoksun gelmiş. Sen ve senin gibiler yüzünden insanlar Atatürk’ü savunamıyor. Yazıklar olsun” şeklindeki tepkisi dikkat çekti.

Türkiye’yi Eurovision’da temsil eden ilk şarkıcı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı olan Tebessüm Koçakcı’nın annesi Semiha Yankı, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’a hakaret etti. Binali Yıldırım’ın aday olduğunun açıklanmasının ardından muhalif çevreler sosyal medyada eşi Semiha Yıldırım üzerinden çirkin bir kampanya başlatmıştı. Emekli öğretmen olan Semiha Yıldırım’a yönelik devam eden çirkin kampanyaya dahil olan Semiha Yankı, “Bismillahirrahmanirrahim… iyi geceler” notuyla Semiha Yıldırım’ın fotoğrafını paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir