Affedilmedi anında adımı attılar

Edinilen bilgilere göre, ünlü sanatçı sosyal medya hesabından açıkça desteğini belirtmişti. Ek-rem İm-amoğ-lu’nun “Sanatçılar da artık konuşacak” çağrısına destek veren ünlü sanatçı Si-bel Tü-zün, bu neden ötürü TRT FM’deki programının iptal edildiği idd,alar arasında.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN E-KR-EM İMAMOĞLU PAYLAŞIMI İPİNİ ÇEKTİ: Sosyal medya hesabından konuyla alakalı olarak açıklamalarda bulunan Si-bel Tüz-ün, “Yeni şarkımız #olaylaragel radyopr turu kapsamında gerçekleştireceğimiz 14 Mayıs tarihli TRTFm programı yetkili makamlar tarafından geçtiğimiz gün yaptığım @ekr-em_ima-moglu konulu Sosyal Medya paylaşımlarım dolayısıyla iptal edilmiş,bugün tarafıma bildirilmiştir.” ifadelerini ekledi.

SİY-ASİ DESTEK VEREN ÜNLÜLER YAZILMIŞTI: Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi, Ekr-em İma-moğlu’na sosyal medyadan destek veren sanatçıları hedef alan bir paylaşım yapmıştı. Safi, İmamoğlu’na destek veren sanatçıların isimlerinin yer aldığı bir listeyi “Kayıt” notuyla paylaşmıştı. Sosyal medya kullanıcıları bu olayı E-krem İma-moğlu’na destek veren ünlülere yaptırım uygulanacağı yönünde yorumlar gelmişti.

Sanatçıların ise siy-asi fikirlerini bu kadar belirgin etmesi de şaşkınlığa neden oldu. Sonuçta bakıldığı vakit İstanbul’da başa baş bir mücadele var bir tarafı tutarken diğer taraftan tepki göreceklerini düşünmediler mi soruları akıllara gelmekte. Sanatçılar bu paraları halktan kazanıyor şarkıcısı, oyuncusu, yönetmeni destek görmezse halk tepkisini koyarsa ne olacağı konusunu düşünmemiş gözükmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir