Amir karşılamıştı

Herkes o görüntüyü görünce emniyet amiri bunu nasıl yapar nasıl insanlara saIdıran bu ma-gandaları kapıda karşılar demişti. Karar verildi. Hamile bir kadının da içinde olduğu aracın önünü kesip sal-dıran Hasan Sel ve Hüseyin Sel, karakol kapısında polisler tarafından elleri sıkılarak karşılandı.İstanbul Pendik E-5 Karayolu’nda içinde hamile kadının bulunduğu araca sal-dırı olayına

ilişkin emniyette ifade verdiler.

Şüpheliler Hasan ve Hüseyin Sel, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

POLİS HAKKINDA KARAR

 

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, 6 Temmuz’da Yunus Emre Bahçıvan ve hamile eşi Ayfer Bahçıvan’ın içinde bulunduğu araca,

Pendik D-100 Karayolu’nda seyir halindeyken yol verme meselesi yüzünden önlerini kesen iki kişinin zarar vermesine ilişkin çıkan haberler ve şikayet üzerine harekete geçti. Başsavcılık, su-çlarından soruşturma başlattı.

Soruşturma kapsamında şüpheliler Hasan Sel ve Hüseyin Sel, ifadesi alınmak üzere Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü Şe-hit Adil Gözalıcı Polis Merkezine geldi.

Sa-ldırganların polis merkezinin kapısında polis memurları tarafından elleri sıkılarak karşılanması tepki çekti.

Araca saldıran şüphelinin elini sıkan Pendik Şe-hit Adil Gözalıcı Polis Merkezi Amiri görevden alındı. Polis hakkında idari soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir