Arka camındaki yazı, aracı çekici tarafından götürülmekten kurtardı

Otomobilin arkasındaki yazı, aracı çekilmekten resmen kurtardı! İzmir’de ilginç olayda bir sürücü aracını park yasağı olan yere park edince olanlar oldu.Aracı bulunduğu yerden kaldırmak için gelen polis ekibi, aracın arkasındaki yazıyı okuyunca araca ceza yazmaktan vazgeçti ve duygu dolu da bir cevap yazdı. İzmir’de çok özel bir olay yaşandı. Park yasağı yapan arabalar için gelen trafik ekibi aracın arkasındaki yazıyı görünce durdu

ARKA CAMDA NOT ASILIYDI

“Ne kadar sizi görünce heyecanlansak da, 5 saniye içerisinde teybin sesini kısıp emniyet kemerini takıp egzozu ve sisleri kapatsak da razıyız cezaya. Yeter ki siz şe-hit olmayın” yazıyı okuyunca duygulanan polisler aracı kaldırmaktan da vazgeçti.

Polis ise “Bayan ekibi olarak seni alnının ortasından öpüyoruz kuzum. Beni çok duygulandırdın. Şimdilik aracını çekmedim. Ama sen yine de aracını olmadık yerlere bırakma. Polis ablan. Trafikçi” notunu bırakarak duygulanan ekip bölgeden ayrıldı.

Aracın kaldırılmadığını çevredeki bir iş yerinde çalışanlardan öğrenen araç sürücüsü ise personelin olayı anlatma anını kameraya an be an kaydetti. Video ve polis memurunun yazısı sosyal medyada paylaşılması ile yüzlerce beğeni ve yorum alırken aynı bölgeyi gören güvenlik kamerası kayıtlarında ise polisin çekici ile geldiği, aracın arkasındaki yazıyı gördükten sonra duygu dolu mesajı yazdığı görülüyor. Görüntülerde çekicinin aracı kaldırdığı ve tekrar indirdiği de yer alıyor.

Bizlerde vatandaşımızı ve polisimizi kutluyoruz. Bu tür güzel olayları başka ülkelerde yaşanırken göremezsiniz. Milletimizin, polisimizin, askerimizin güzelliğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir