Bakan güzel netice yolda dedi

Son dakika gelişmesini az önce bilgi olarak edindik. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu güzel haberi az önce verdi. Çok sayıda p-k’k ter-ör örgü-tü mensubu Tun-celi’de mağara da kıstırıldı.

Edinilen bilgiye göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı son dakika duyurusunda ”Tunceli Kutu deresinde Jandarma Özel Harekatımız bir mağarada 5 ter-öristi kıstırdılar. Dedi.

Ve biz bunları uzun zamandır takip ediyorduk. Şu anda karşılıklı müsadere başladı. İnanıyorum ki yakın bir zamanda arkadaşlarımız bize güzel bir haber verecek” diyerek ekledi.

İstanbul Bağcılar’da muhtarlarla bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ter-örle mücadele konusunda muhtarlara bilgi verdi. Söyleşi yaptı.

Burada Bakan Soylu, konuşması sırasında eline henüz geçen bir bilgiyi de paylaşarak, “Şu anda Tunceli Kutu Deresi’nde Jandarma Özel Harekatımız bir mağarada 5 ter-öristi kıstırdı. Bunları uzun zamandır takip ediyorduk. Ve kıstırdık.

Dolayısıyla bu kapsam da inanıyorum ki yakın bir zamanda arkadaşlarımız inşallah bize güzel bir haber vereceklerdir. Allah onları muhafaza etsin.” diye konuşmasını sonlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir