Başkan Evliliğiniz 6 ay sürer dedi öylede oldu

Çok uzun süredir ekranlardan uzak duran ünlü isim Yalçın Dümer çarpıcı açıklamalarla gündem oldu Reis eskiden Belediye Başkanı İken çok konuşulacak şeyler söylemiş sözleride bir bir bakın nasıl çıkmış Canlı yayında evliliklerine dair samimi söylemlerde bulunduUzun süredir ekranlardan uzak olan usta oyuncu Yalçın Dümer, Kanal D’deki ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu.

NİKAHI ERDOĞAN KIYMIŞTI

Öenmli itir-flar yapan Dümer’in Reis i Cumhur ile arasında geçen bir diyalog ise olay oldu. Yaçın Dümer, Esra Balamir le yaptığı üçüncü evliliğinden bahsederken,Reisin nikah şahidi olduğunu ve başından geçen komik bir anısını şu sözlerle dile getirdi.

“Biz Esra Balamir’le Galatasaray Adası’nda evlenmiştik. Sayın Cumhurbaşkanımız Reis i Cumhurumuz o zaman belediye başkanıydı. Ben yanına uğrayarak ‘Başkanım teşekkür ederim. Büyük bir güzellik yaptınız kırmadınız.’ dedim. Çünkü oda Kasımpaşalı ben de Kasımpaşalı’yım. O yüzden bir yakınlığımız vardı. Bana gelip ‘Bu evlilik 6 ay sürer’ dedi. Ve evliliğimiz tam 6 ay sürdü. Sonra beraber maça gittik. Maçı yan yana izledik bana ‘Gördün mü nasıl bildim’ dedi.”

YALÇIN DÜMER KİMDİR Yalçın Dümer, 1965 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kabataş Erkek Lisesinden mezun olduktan sonra Konservatuvara başladı. O yıllarda aynı zamanda Şehir Tiyatrolarına girdi. Amerika’daki sinema okulunda okuyabilmek için de bir süre benzin istasyonlarında çalıştı.
Sinema, televizyon oyunculuğu derken, sunuculuğa da başladı. İlk olarak ”İşte Müzik, İşte Eğlence adlı programı sundu.

Ebru Cündü beyoğlu ile birlikte önce ”Çalar Saat”, ardından da ”Sabah Şeker leri” adlı programları sundular. Yalçın Dümer, daha sonra Kanal D de “Televole” programını sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir