Başkan yeniden öne geçti

Ekrem İma-moğlu sosyal medyada İstanbul seçimleriyle beraber ünü bir hayli fazla şekilde artmaya başladı. An itibariyle de yeni gelişmeler yaşandı.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İma-moğlu’ndan, Cumhurbaşkanı Er-doğan’a karşı ilginç bir ş-k. Ekrem İma-moğlu, Recep Tayyip Er-doğan’ı yakaladı hatta geçti.Ülkemizde bulunan s-yasi liderler, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de, özellikle de son zamanlarda, sosyal medyayı olabildiğince fazla kullanmakta.

Aktarılan bilgilere göre s-yasi liderlerin her paylaşım gündeme oturuyor.ERDOĞAN’I GEÇTİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Er-doğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İma-moğlu arasında ise rekabet kızışıyor.

Geçen aylarda Er-doğan’ın takipçi sayısını yakalayan İma-moğlu, 10 bin takipçiyle öne geçmiş konumda. Cumhurbaşkanı Er-doğan’ın Ins-tagram’da 6 milyon 46 bin takipçisi varken, Ekrem İma-moğlu’nun 6 milyon 56 bin takipçisi olduğu izlenildi. Gelişmeler süreceğe benziyor.

Son güncellemeyle birlikte Cumhurbaşkanı Er-doğan’ın Ins-tagram’da 6 Milyon 369 bin takipçisi varken, İmamoğlu 6 Milyon 221 binde kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir