Bebek Mevlidine ödedikleri rakam da az çok belli oldu

Tektaşlı bir bebek mevlidi yapmıştı Türkiye’de çokça gündeme gelmişti. Büşra Nur Çalar’ın yaptığı harcama az çok belli oldu.Son günlerde dillere pelesenk olan Büşra Nur Çalar’ın mevlidi için Keçiören’deki mekâna ne kadar ödediği nihayet aydınlığa kavuştu. Tektaşlı bebek mevlidi olarak hafızalara kazınan Büşra Nur Çalar ve Ahmet Emin Söylemez’in bebekleri Berra Aksa uzun zamandır gündemden düşmedi

ŞATAFAT ELEŞTİRİLMİŞTİ

Sosyal medya özellikle yapılan masrafların boyutunu merak etti. Keçiören’de Ihlamur Kasrı’nda gerçekleştirilen şatafatlı mevlit epey eleştiri aldı.

Mevlit için on ile on beş bin lira arası bir ödeme yaptıklarını belirten Büşra Nur Çalar ve Ahmet Emin Söylemez yapılan eleştirileri hak etmediklerini dile getirdiler.Mekan sahibi Veysi Ayhan: “Ahmet-Büşra Söylemez çifti aile dostum. Onlar yemekteyken yanlarına gidip ‘Bebeğinizin mevlidini burada yapalım, hediyemiz olsun’ dedim. Kabul ettiler. Büşra Hanım davetlilere vereceği hediyeleri kendisi getirdi. Biz sadece salonu verdik. Zaten Büşra Hanım, Instagram fenomeni olduğu için düğünlerinden sonra akın akın talep almıştık.

Bebeğinin mevlidi de öyle oldu. Bu formatta bir kişi mevlit yapmak isterse 10-15 bin lira öder.” diyerek bazı önyargı ve eleştirilerin dozunu düşürmeye çalıştı.

Büşra Nur Çalar üzerlerine fazla gidilince: “Bu kadar acımasızca linç edilmesi, günlerdir gündemde olması böyle bir mevlid videosunun ya da farklı şeyin kulaktan kulağa yayılması beni çok üzdü. Bırakın paylaşım yapmayı, çocuğumu sağlıklı bir şekilde kucağıma almaya çalışıyorum. Bunun için bekliyorum. Bugün kontrolüm vardı, günlerdir suskunluğumun tek sebebi bu. Ben kendi kendimi psikolojik olarak “Sakin ol Büşra, geçecek Büşra” diye toparlamaya çalışıyorum.

Siz bana “Devam edecek misiniz?” diye soru soruyorsunuz. Konu devam edip etmemek değil. Bu süreci en sağlıklı bir şekilde atlatmaya çalışıyorum. En samimi şekilde kendimi ifade etmeye çalıştım… Mevlid videosunda görünen şatafat, mekanın kendi konsepti. Onun haricinde bahsedilen araba bizim arkadaşımıza ait bir araç.Araştırıldığında bize ait olmadığı ortaya çıkacak. Onun haricinde yüzük, manevi değeri olan hediye edilen bir yüzük. Bunun da 1 yıl önceki paylaşım olması ayrıca üzdü.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir