Behsat Uygurdan İmamoğluna

Şaibeli bir seçim sonunda Ak Parti ve Mhp itiraz etmesine rağmen acele bir şekilde Ekrem İmamoğluna mazbata verilmiş İmam oğluda İBB Tesislerinin çay ocağında büyük bir film frıldak çevirmişti İstanbul Büyükşehir Belesiyesinde çalışan herkes aynı yemeği yerken Başkan ın hergün farklı yemek yediği izlenimi verilmişti mütevazi bir görüntü çizmeye çalışan İmamoğlunun oynadığı tiyatro hemen açığa çıkmıştıBEHSAT UYGURDAN TOKAT GİBİ CEVAP İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun belediyede çıkan yemekle ilgili ‘mütevazilik’ tiyatrosuna destek veren sanatçılara oyuncu Behzat Uygur’dan tokat gibi bir cevap geldi.

AK Parti ve MHP’nin YSK’ya yaptığı olağanüstü itirazın sonucu beklenmeden CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’na mazbatası verilmişti. Cem Yılmaz, Tolga Çevik, Gökhan Özoğuz, Didem Soydan, Şevval Sam gibi isimler sosyal medya hesapları üzerinden mazbatasını alan imamoğlu ile ilgili kutlama mesajları atmıştı.İmamoğlu’nun “musakkalı mütevazilik” tiyatrosu Alelacele mazbatası verilerek göreve başlayan Ekrem İmamoğlu’nun İBB binasındaki ilk gününde çekilen ve “İmamoğlu’nun ilk icraatı tabldotu eşitlemek oldu” şeklinde yayılan görüntülerin kurgu olduğu ortaya çıktı.

Uygur’dan sözde sanatçılara tokat gibi cevap! İmamoğlu’nun mütevazilik tiyatrosunun deşifre olmasının ardından Behzat Uygur, Twitter hesabından İmamoğlu’nu cilalayan sözde sanatçıları ti’ye aldı. Uygur, İmamoğlu’nun İBB binasındaki ‘yemek’ tiyatrosuyla ilgili destek açıklamaları yapan ünlü isimlere tepki göstererek “Set çalışanları ile aynı yemeği yemeyen ‘starlar’ helal olsun diyor” mesajını paylaştı. Uygur’un İmamoğlu’nu yalakalık yapan sözde sanatçıların gerçek yüzünü göstersiği tweeti çok sayıda beğeni aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir