Çağrılarını yaparak iletti

Cumhurbaşkanı Erdoğan gündeme ilişkin durumları değerlendirirken önemli açıklamalara da imza attı. AK P-arti Kayseri İl Teşkilatı’nda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ter-ör örgü-tlerini kullanarak at oynatabileceklerini düşünenler bu işin o kadar kolay olmadığını artık kabul edecek durumdadırlar.

Son dönemdeki gelişmelerin inşallah tüm dünya için bir dönüm noktası olacağını düşünmekteyim. Türkiye küresel düzende adalet ve huzurun sağlanmasına öncülük edecektir buna inanıyorum.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasını böyle sürdürdü: Milletimizden aldığımız destek her zaman en büyük güç ve moral kaynağımız olmuştur.

Pa-rtimizin ilk çıkış noktası da Kayseri olmuştur. Buradan yola çıkmıştık. AK Par-ti iktidarları döneminde hangi başarıya imza atmışsak, hangi mücadeleden yüzümüz akıyla çıkmışsak hepsinin de gerisinde Allah’ın yardımı, milletimizin desteği vardır.

Tü-rkiye bugün tarihinin en önemli mücadelelerinden birini veriyor. Böyle bir milletin evladı olarak doğduğum ve yaşadığım için Ra-bbime ham-dediyorum. Bizler bir, iri, beraber ve kardeş oldukça iyi ve kötü günümüzde birbirimizin yanında oldukça Allah’ın izniyle bu milleti kimse yenemez.

Cum-hurbaşkanı Er-doğan, AK Pa-rti Kayseri İl Başkanlığı yemeğinde yaptığı konuşmada, 82 milyona seslenerek “AK Pa-rti’nin gönlü 82 milyonun tamamını içine almakta. AK Pa-rti’nin kapıları da ülkesine ve şehrine hizmet etmek isteyen herkese açık durumdadır.

Bütün vatandaşlarımızı pa-rtimizde görev almaya davet etmekteyiz. Görev alan arkadaşlarımızın önlerinde yeni kapılar da açık olmaya devam edecek durumdaır. Herkesi AK Pa-rti saflarına bekliyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir