Ceketine taktığı rozet görüldü

3 haftadan fazla bir süredir genel merkeze gelmeyen geçici bir üst solunum yolu rahatsızlıktan muzdarip olan Devlet Bahçeli genel merkeze geldi. Fotoğraf çekilince göndermesi de belli oldu. Mil-liyetçi Ha-reket Par-tisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 22 günün ardından pa-rti genel merkezine geldi. Partililer tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan MH-P Genel Başkanı Dev-let Bahçeli’nin yakasına taktığı rozet ise di’kkatlerden kaçmadı

DEVLET BAHÇELİ TAM KADRO TARAFINDAN KARŞILANDI

Pa-rtililer genel merkezde MH-P lideri Dev-let Bahçeli’yi ‘Hareketin Lideri Devlet Bahçeli’ sloganlarıyla karşıladı.

Makam odasına geçmeden önce kalabalığa selam veren Bahçeli’nin yanında kurmaylarının tam kadro yer aldığı ekranlara yansıdı.Tedavisi sırasında ve taburcu olduktan sonra kameralara görünmeyen Bahçeli, pa-rtisinin genel merkezine giderken makam aracından çekildiği bir fotoğrafı da paylaştı.

Görüldüğü üzere Bahçeli’nin yakasındaki rozet dikkati çekerken, rozette yer alan dünya haritasındaki işaretli yerler gözden kaçmadı. Bahçeli’nin 22 gün süren aranın ardından pa-rtisine gelirken taktığı rozette Tü-rk Dünyası Turan İlleri olarak bilinen noktaların renklendirildiği belirdi.

PEKİ TURAN AKIMININ MANASI NEDİR: Osm-anlı İm-paratorluğu’nun son senelerinde, Os-manlılık ve İs-lamcılık akımları karşısında, Avrupa’da ki u-lusçu akımların da etkisiyle, yeryüzündeki bütün Tü-rkleri tek bir yurt ve tek bir bayrak altında birleştirmeyi hedefleyen takım, Tü-rkçülük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir