davutoğlu son açıklamayı yaptı

İsmi Kulislerde “Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı iddia edilen Parti’ye Genel Başkan Yardımcısı” olarak geçen Selçuk Özdağ, “Sayın Davutoğlu’nun AK Parti’den ayrılmak gibi bir niyeti yok!..” açıklamasında bulundu.“Yeni Parti” çalışmaları hakkındaki kulis paylaşımlarında ismi Genel Başkan Yardımcısı olarak geçen Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’ın “Bana gelen böyle bir şey yok. Kimisi manipüle ediyor kimisi de gönlünden öyle geçtiği için öyle söylüyor.” dediğini aktaran gazeteci yazar Serdar Arseven, Özdağ’ın “Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Ak Parti’den ayrılmaya niyeti yok!” şeklindeki cümlesine yer verdi.

Konu hakkında görüştüğümüz Serdar Arseven, “Bazı kulis haberlerini görünce, Sayın Özdağ’ı aradım, düşüncelerini, değerlendirmelerini aldım. Değerlendirmelerinden ‘Herkesin daha yapıcı bir dil kullanması lazım.” İfadesini not etmişim. Sayın Şevki Yılmaz’ın Yeni Akit’teki yazısına da dikkat çekti Sayın Özdağ, ‘Yazıdaki birleştirici, bütünleştirici mesajları önemsediğini’ söyledi.” diye konuştu.

Özdağ: Sayın Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti’den ayrılmaya niyeti yok Arseven, Özdağ’ın “Sayın Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti’den ayrılmaya niyeti yok. Manifestoyu cümle cümle incelediğimiz zaman, bunu görüyoruz. Sayın Davutoğlu değerli bir Devlet Adamıdır. Eleştirileri de kardeşçe eleştirilerdir.” dediğini de aktardı.Arseven’in paylaşımına yorumlar Serdar Arseven’in Manisa Eski Milletvekili Selçuk Özdağ’ın açıklamalarına yer verdiği sosyal medya paylaşımının altındaki yorumlar dikkat çekici:

“Selçuk Özdağ’ın paylaşımları sanki Ak Parti muhalifi gibi, Manisa Belediye Başkanlığı’nı istiyordu… Olmayınca tavırları değişti….”“Bence de Davutoğlu gibi bir insan bu ülkeye yanlış yapmaz, inanmıyorum, o da yaparsa böyle bir şey, memleket yanmış demektir.”“Kendisini Parti’nin 2. Genel başkanı olarak görüyor, ne ayrılması…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir