Davutoğlu’ndan muhalefet ve dış güçler ağzı: ENDİŞELİYİZ!

Ahmet Davutoğlu katıldı programda gündeme oturdu.

Sözleriyle iktidar partisini karışıtmaya çalıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldı.

Davutoğlu başbakanlığı devretmişti.

Adı ardına AK Parti içindeki sızıntılar adam bildiğimiz adamlar bir bir Erdoğan’ı bıçaklarken Gülden sonra şimdi de Davutoğlu adeta başka ülkelerin ağzıyla konuşarak şu Zor günlerde Türkiye’yi ve Erdoğan hedef aldı. Davutoğlu, “Türkiye’de de gerek akademik camiaya, gerek devlet hayatındaki bürokrat arkadaşlara, gerek halk içine girdiğimde son derece yüksek bir karamsarlığın yaygınlaşmakta olduğunu görmek beni üzüyor” deyip muhalefet ve dış güçler ağzıni kullanıp: ENDİŞELİYİZ! Dedi.

bildiğiniz gibi Gül de diğer önemli ülkelerin Asya’da toplandığı bir toplantıda isim vermeden Erdoğan’ı adeta diktatörü gibi anlatmaya başlamıştı. Kısacası size bu zamana kadar verdiğimiz haberler sanırım gelecekte olacaklar için çok daha

masumane kalmış. Bunların yapmak istediği sadece ülke içinde değil ülke dışında da Erdoğan itibarını bitirip siyasette başa gelmek. ve bunları yaparken Kılıçdaroğlu gibi hainlikten dolayı değil de kendilerini haklı zannediyorlar Abdullah Gül ise hirsli bir şekilde bunu yapıyor. kısacası Önümüzdeki günler gerçekten çok sinsice geçecek bizim için şimdiden bunları bilip bilinçlenmemiz lazım. Lütfen siz de Bu gönderiyi beğenerek veya paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın bilinçlenmesini sağlayabilirsiniz şimdiden çok teşekkürler Allah’a emanet olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir