Devlet Bahçeli “Helalleşelim” demişti! İYİ Partili vekiller MHP yolunda

Alınan son bilgilere göre, İYİ Parti’den iki isim partiden ayrılmak için hazırlıklara başladı.İddialara göre, İYİ Parti’de Burhanettin Kocamaz krizinden sonra şimdi de iki ismin transfer krizi konuşulmaya başlandı. Ankara kulislerinde 31 Mart seçimleri öncesi sürekli yeni spekülasyonlar ve iddialar konuşuluyor. Ancak son bir kulis haberi Ankara’da İYİ Parti kulislerini karıştırdı.SuperHaber’in iddiasına göre, İYİ Partili 5 önemli ismin iki tanesi MHP ile gizli görüşmeye başladı.

İki isim Devlet Bahçeli’nin davetine icap ederek yeniden MHP ile yollarını birleştirmek için kulis yapmaya başladı.Bu iki önemli ismin MHP ile barışarak, pişmanlıklarını bildirip geri döneceği konuşuluyor.Yine aynı kaynağa göre bunun bir iddiadan öte ciddi bir bilgi olduğu vurgulanıyor.Meral Akşener’den oldukça rahatsız olduğu bilinen bu iki ismin istifa edip direkt MHP’ye geçmesi halinde İYİ Parti’nin oldukça zorlanacağı söyleniyor.

Bu önemli iki kişinin isminin açıklanmadığı iddiada, bunların MHP kurmayları tarafından bilindiği iddia ediliyor.İYİ Partililerin Burhanettin Kocamaz olayından sonraki açıklamalarında “Hançerlendik” ifadelerinin de bu iki kişiyi işaret ettiği söyleniyor.İddialar bu yönde, izleyip göreceğiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir