Ekip otosuna binmeyen Müjdat Gezen’den ilk açıklama

Dizi ve sinema oyuncusu Müjdat Gezen, sabah saatlerinde güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. Halk TV’de katıldığı programda yaptığı açıklamalarda nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Müjdat Gezen gözaltına alınarak adliyeye götürülüyor. sinema oyuncusu Metin Akpınar’ın ardından Müjdat Gezen’in de gözaltına alındığı ifade edildi.Hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma açılan Müjdat Gezen, ifadesi alınmak üzere sabah saatlerinde evine gelen polis memurları eşiliğinde Anadolu Adalet Sarayı’na götürülüyor.

Gözaltına alınan Müjdat Gezen’den ilk açıklama geldi. Savcıya ifade vermeye gidiyorum diyen usta sanatçı şu ifadeleri kullandı:“Söylediğim şey belli. Biraz sonra savcılıkta da söyleyeceğim. Yalnız Recep Tayyip Erdoğan’a değil hiç kimseye, benim vatanseverliğimi yargılama hakkı vermiyorum. Müjdat Gezen polis aracına binmeyerek kendi aracıyla adliyeye gitti ve kameralara el salladı.

Daha öncede darbe çağrılarında bulunan oyuncu gündeme süekli antidemokratik sözleriyle gelmeye başladı. Sanatını icra etmekten çok insanların oyu ile bir yerlere gelenleri hakaretleriyle eleştiren isim tahammülsüzlükte zirveyi yaşamaktadır. Darbukatör değil darbekatör Bayram olarak anılmaya başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir