Ekrem İmamoğlu’na yan gözle bakan hali yaman oluyor

Yerel seçimlerde CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Ekrem İmamoğlu’nun geçtiğimiz yıl bir kişiyi darp ettirdiği ortaya çıktı. Yerel seçimlerde CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Ekrem İmamoğlu’nun geçtiğimiz yıl bir kişiyi darp ettirdiği ortaya çıktı. Yerel seçimlerde CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Ekrem İmamoğlu’nun geçtiğimiz yıl bir kişiyi darp ettirdiği ortaya çıktı.

Beylikdüzü’nde geçtiğimiz yıl açılışı yapılan skandal Makarios heykelini facebook hesabından eleştiren Gazeteci Kadir Usta Beylikdüzü Belediye Başkanı taraftarları tarafından önce tehdit sonra da darp edildi. Beylikdüzü’nde bir fırın işletmecisi, Facebook’tan Gazeteci Kadir Usta’yı eleştirilerinden dolayı tehdit etti.’Bu yazdıklarını unutma sakın bu lafları sana hatırlatacam sakın ha’, ‘Benim başkanımdan özür dilemeden sakın yanıma gelme’, ‘Gelmene gerek yok ben seni bulurum’ şeklinde tehditler savuran işletmeci ve kardeşinin olay sonrası ifadesi alındı. Geçtiğimiz yıl bu kişilerin CHP Beylikdüzü parti toplantısında Ekrem İmamoğlu’nu eleştiren CHP üyesi Necati Çankaya’yı da darp ettikleri ortaya çıktı.

Yine İmamoğlu’nun katıldığı bir site toplantısında, İmamoğlu’nun korumaları Büyük Haber Gazetesi Sahibi Adnan Eren’i ve bir site sakinini darp etmişti.Vatandaşlar ‘İmamoğlu başkan olduğundan beri her gün bir olay oluyor Beylikdüzü’nde. Gazeteciler dövülüyor, Chp parti üyeleri toplantılarda dayak yiyor. Bu nasıl bir yönetim şeklidir anlamadık’ şeklinde sitemlerini dile getirdiler. Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Gürpınar Polis Merkezi’ni basarak polis memurlarına hakaret ve darpla da gündeme gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir