Erdoğanın seçimi

O ülkenin bakanından Erdoğan sevgisi Pakistanlı bakan Erdoğan sevgisini anlattı Pakistan Adalet Bakanı Zaferullah Khun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ülkesinde çok sevildiğini belirterek, “Cumhurbaşkanınız Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan’a gelse aday olsa, Türkiye’de aldığı oydan daha fazlasını alır.” dedi. “PAKİSTAN İLE TÜRKİYE İKİ KARDEŞTİR” Bakan Khun, ”Pakistan ile Türkiye iki kardeştir. Yaşasın Pakistan

yaşasın Türkiye” diye konuştu.

Basın mensuplarının sorusu üzerine Bakan Khun seçim yanıtı

ERDOĞAN DAHA ÇOK OY ALIR

“Cumhurbaşkanınız Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan’a gelse, aday olsa Türkiye’de aldığı oydan daha fazlasını alır. Biz bütün insanları seviyoruz. Seçilmiş tüm insanları seviyoruz” dedi. Khun sözlerine şöyle devam etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak ve çeşitli toplantılara katılmak üzere geldiği Pakistan’ın Lahore kentinde, Aitchson Koleji’nde kurulan ve Pakistan eyaletlerini temsil eden kültür köyünü ziyaret etmek üzere otelden ayrıldığı sırada yollarda bekleyen Pakistanlılar tarafından Başbakan’ın aracının üzerine gül döküldü.

“KİM TÜRKİYE’NİN KARŞISINDAYSA BİZ DE ONLARIN KARŞISINDAYIZ”

Türkiye ile Pakistan arasındaki kardeşlik, din kardeşliği, kültürel olarak kardeşliğimiz, tarihsel olarak kardeşliğimizdir. Temelimiz çok sağlam, ikimiz tek devlet diyebiliriz. Biz sizin mücadelenizi çok yakından takip ediyoruz. Kazandığınız için çok mutluyuz. Bunun için dualar ediyoruz. Her kim Türkiye’nin karşısında bir şey yapıyorsa, biz de onların karşısındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir