Eşine resim çektirirken ortaya çıktı

Adam Hamile Eşinden Poz Vermesini İstedi Ama Çektiği Fotoğrafı Dikkatli İnceleyince Ş0k Oldu!Teknolojinin gelişmesiyle beraber çocuk sahibi olacağını öğrenen anneler, hamileliklerinin bırakın haftalarını fotoğraflarını her gün çekiyorlar. İleride çocuklarına göstermek için harika bir fikir bu. Çocukları böylelikle annelerinin onları dünyaya getirmek için neler çektiğinin farkına daha iyi varıyorlar.

KELİMELER YETERSİZ KALDI

Öte yandan ömür boyu hatırlayıp baktıklarında gülecekleri hatıralar elde etmiş oluyorlar.Hamilelerin çektirdiği fotoğraflar insanların içini ısıtıyor. Ancak bazıları var ki kelimelerle ifade edilemiyor.

Baba adayı olan 30 yaşındaki Dan Mozer, eşiyle beraber Florida’nın Jacksonville şehri yakınlarındaki sahile gidip fotoğraf çektirmeye karar verdiler.Sahil çok fazla turistin gelmediği ve sakin bir yerdi. Gün batımında fotoğraf çektirmek için harika bir konumdaydı

Dan eşinden poz vermesini istedi. Harika bir manzara yakalamıştı.Hemen fotoğraf makinesini çıkarıp fotoğrafa hazırlandı.Suratında içten ve sıcak bir gülümseme olan Angelina poz verdi.Dan, arkaplanda olan biteni görünce ömürleri boyunca unutamayacakları bir fotoğraf çektiğini farketti. Peki Angelina poz verirken arkada neler olup bitiyordu?

Dan tam fotoğraf çekerken bir yunus zıplıyordu.Dan bu bölgede yunus balıklarının gezdiklerini biliyordu ve çok şaşırmadı. Beklenmeyen şey ise tam eşinin fotoğrafını çekerken yunusun denizde zıplamasıydı.

Dan, AWM’ye “Fotoğrafı çekerken ‘Aman Tanrım!’ diye bağırdım. Maalesef eşim olaya benim gibi ön sıradan tanık olamadı” dedi. Dan ve Angelina’nın Courtland ismini verdiği çocukları geçtiğimiz ocak ayının 27’sinde dünyaya geldi.

Dan, Yahoo’ya fotoğraf hakkında “Birileri bize yunusların çıkabileceğini söyledi. Hiçbir hareketlenme yokken ben de fotoğraf çekmeye karar verdim. Tam o anda bir yunus denizden çıktı” dedi. Belki de yunus balığı olan bitenin farkındaydı.

Dan, “Yunus iki kere zıpladı. İkisinin de fotoğrafını çekmeyi başardım” dedi. Courtland, aile ve yakınları tarafından ‘yunuslara fısıldayan çocuk’ olarak adlandırılmaya başladı. Dan sizce de harika bir kare yakalamamış mı? Paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir