Eski Bordo Bereli Abdullah Ağar Müslümanları Bu Kritik 2 Resimle Uyardı

Te-rör ve gü-venlik uzmanı Abdullah Ağar, Tw-i-tter’dan ilginç iki fotoğraf paylaştı. Resimlerden birinde gökyüzünde süzülen bir yırtıcı kuş, diğerinde ise A-B-D’nin radarlarda görünmeyen uçağı B-2 Si-pi-rit var. Ağar “Yaratılmış ayet” olarak vasıflandırdığı üstteki canlı ile Müslümanları uyarıyor. “Kim daha iyi çalışmışsa, gücü ve caydırıcılığı üretmişse diğerini sopalar…” diyen Ağar’a..

göre, Müslümanları üretmek yerine birbirini çarçur etmeye devam etmeleri halinde daha karanlık günler bekliyor. burada aslında hem Allahü Teala’nın yarattıklarında ki o derin Hikmet ve yapılan teknolojiye anlatırken Diğer yandan ise bunları Aslında biz Müslümanların fark etmesi gerekirken başkaları Bu işten nasip oluyor diyerek sitemde etmiş oluyor. Açıklamasında İki fotoğraftakilerden biri yaratılmış

bir varlık olan yırtıcı bir kuş. Doğan ya da Şahin’e benzeyen kuşun gökyüzünde süzülürken çekilen fotoğrafı ile hemen diğer fotoğraftaki insan yapımı uçağa baktığınızda büyük bir benzerlik göze çarpıyor. Daha doğrusu A-B-D’li mühendisler yaratılmış olan kuşun mükemmelliğine sadece methiyeler düzmeyip onu yaptıkları uçağın prototipi gibi düşünmüş ve görünüşünden, airodinamik

özelliklerine kadar onu taklit etmişler. gerçekten verdiği önemli çok önemli bir uyarı bizim bunlara dikkat etmemiz gerek fark etmemiz gerek Müslümanların bunlardan nasip alması gerek.

Te-rör ve gü-ven-lik uzmanı Abdullah Ağar, T-w-itter’dan ilginç iki fotoğraf paylaştı. Resimlerden birinde gökyüzünde süzülen bir yırtıcı kuş, diğerinde ise A-B-D’nin radarlarda görünmeyen uçağı B-2 Sipirit var. Ağar “Yaratılmış ayet” olarak vasıflandırdığı üstteki canlı ile Müslümanları uyarıyor. “Kim daha iyi çalışmışsa, gücü ve caydırıcılığı üretmişse diğerini sopalar…” diyen Ağar’a göre, Müslümanları üretmek yerine birbirini çarçur etmeye devam etmeleri halinde daha karanlık günler bekliyor..

Ağar’ın sosyal medyadan tüm Müslümanlara ders olması gereken paylaşımı çarpıcı bir benzerliğin üzerine oturuyor. İki fotoğraftakilerden biri yaratılmış bir varlık olan yırtıcı bir kuş. Doğan ya da Şahin’e benzeyen kuşun gökyüzünde süzülürken çekilen fotoğrafı ile hemen diğer fotoğraftaki insan yapımı uçağa baktığınızda büyük bir benzerlik göze çarpıyor.

Daha doğrusu A-B-D’li mühendisler yaratılmış olan kuşun mükemmelliğine sadece methiyeler düzmeyip onu yaptıkları uçağın prototipi gibi düşünmüş ve görünüşünden, airodinamik özelliklerine kadar onu taklit etmişler. Abdullah Ağar bu örnekten hareketle Müslümanları şu sözlerle uyarıyor:

“YARATILMIŞ AYETLERİ (DELİLLERİ) kim daha iyi çalışmışsa, GÜCÜ ve CAYDIRICILIĞI üretmişse DİĞERİNİ SOPALAR: Hele ki Müslümanlık iddiasındaki toplumlar ‘bırakın ÜRETMEYİ’ para-miras (petrol vs) ve BİRBİRİNİ bu şekilde çarçur etmeye devam ederse, gelecek DAHA KARANLIK.

Emekli Bordo Bereli Abdullah Ağar, Türk asker ve güvenlik uzmanı. Ankara’da okudu. 1989 yılında Kara Harp Okulu’ndan mezun oldu. Birinci tercihten Piyade sınıfına ayrıldı, özel kura çekerek Komando, sonra da Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda Tim Komutanı olarak görev yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir