Eşler ayrı yerlerde defin edilecek

Isparta’da çocuklarının gözleri önünde p-lis kayınbiraderi tarafından v-rularak h-yatlarını y-tiren Uzman Çavuş Erkan Öztürk ve eşi Ebru Öztürk’ün c-nazeleri yakınları tarafından m-rgdan alındı. Erkan Öztürk Malatya’da, Ebru Öztürk ise Osmaniye’de toprağa verilecek. Polis, adı açıklanmayan s-ldırganın yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

POLİS KAYINBİRADERİ DEHŞ-ET SAÇTI

Davraz Mahallesi 3977 Sokak’taki 5 katlı apartmanın birinci katındaki dairede oturan Isparta T-rörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezi’nde görevli uzman çavuş Erkan Öztürk, dün saat 09.00 sıralarında evine gelen polis kayınbiraderi ile tartışmaya başladı. Ebru Öztürk’ün de karıştığı tartışma, büyüdü.

Adı açıklanmayan polis, t-bancasını çekip, ablası ile eniştesine art arda at-ş etti. S-lah sesini duyan bina sakinleri, polise haber verdi. Eve gelen polis ve sağlık ekipleri, Öztürk çiftinin c-nsız bedenlerini buldu. Yapılan incelemenin ardından çiftin cenazesi, o-opsi için mo-rga götürüldü. Çiftin, olay sırasında evde bulunan biri 3, diğeri 6 yaşında olan 2 çocuğu koruma altına alındı.

Uzman Çavuş Erkan Öztürk ile eşi Ebru Öztürk’ün c-nazeleri, Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi m-rgundaki ot-psinin ardından yakınlarına teslim edildi. Erkan Öztürk’ün c-nazesi, dün gece, toprağa verilmek üzere memleketi Malatya’ya, eşi Ebru Öztürk’ün c-nazesi ise bu sabah Osmaniye’ye gönderildi. Diğer yandan polis, olaydan sonra kaçan polisin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir