Fatih Altaylı topa tuttu Hacıhüsrevli Buket

Fatih Altaylı, Kanal D yönetimi tarafından işine son verilen sunucu Buket Aydın’a göndermede bulundu. Altaylı, Buket Aydın’ı ti’ye alarak, “Umarım sesi güzeldir” dedi. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Kanal D yönetimi tarafından işine son verilen sunucu Buket Aydın’a göndermede bulundu.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na canlı yayında ‘kahkahası’ ile tanınan ve tepki gören sunucu Buket Aydın’ın işine son verildi.

Fatih Altaylı, Buket Aydın’ı ti’ye alarak, “Umarım sesi güzeldir” diye yazdı. Yazısını o bölümü: Sesi güzel mi acaba!Kanal D Ana Haber sunucusu ve haber dairesi başkanı Buket Aydın hanımefendinin görevine son verilmiş. İddialar o ki, haber stüdyosuna girmesi, kanalın özel güvenliği tarafından engellenmiş. Bu bile çok çirkin çok tatsız bir durum. Daha önce böyle bir şey yaşandığını hiç hatırlamıyorum. Bu hanımefendi ile ilgili son olarak Nisan başında “Yerini hazmetmekten o kadar uzak ki, en ufak bir eleştiriye elini beline koymuş eski Hacıhüsrevli gibi yanıt veriyor.

Biraz sakin olsa, hakkını hukukunu olgun bir tavırla, sürekli herkese hakaret etmeden savunmayı öğrense iyi olacak.Sonuçta bir haber sunuyor.Ondan önce onlarca insan sundu o haberi.Çok da önemli bir iş değil.O koltukta oturanların bazıları şimdi şarkıcılık yapıyor” diye yazmıştım. Dediğim gibi daha önce o haberi sunan ve ondan çok daha önemli ve değerli pek çok kişi nasıl o işi bırakmak zorunda kaldı ise o da bıraktı. Umarım sesi güzeldir diyerek olumlu bir temenni ile noktalayayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir