Feyzioğlundan sert tepki

“Feyzioğlu’nun eşi kapandı, bakalım hangi bakanlık verilecek” mesajına sert tepki! Son dönemlerde sergilediği milli tutum nedeniyle Kemalistlerin hedefi haline gelen TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, CHP’li trollerin iftirasına maruz kaldı. Feyzioğlu’nun tesettürlü bir kadınla çekilen fotoğrafını, “Eşi tesettüre girdi, artık bakanlık verilir” mesajıyla paylaşan trollere karşı, TBB Başkanı harekete geçti. Feyzioğlu’ndan açıklamaFeyzioğlu, instagram hesabından yaptığı açıklamada, fotoğraftaki kadının sokakta rastladığı bir vatandaş olduğunu belirtti. Feyzioğlu, “Sorumluların bulunması için de yasal süreci pazartesi başlatıyoruz.” dedi.

Feyzioğlu’nun açıklaması şu şekilde: Lafa geldiğinde kadın haklarını ağızlarından düşürmeyen ama bu fotoğrafı WhatsApptan ve sosyal medyada sırf bana kendilerince zarar vermek için gezdiren kim varsa, kendilerini sorgulamaya davet ediyorum. Yüzlerine bakacak yüzleri var ise, aynaya bakarak sorgulasınlar.

Bakın bu aşağılık kampanyalarınız bana zarar vermez. Ancak bir hanım, sokakta rastladığı ve basından tanıdığı, fikirlerini desteklediği veya değerlendirdiği biriyle fotoğraf çektirdi diye nasıl böyle aşağılık bir iftiranın hedefi yapılabilir? Utanmazlık değil mi bu! Müfterilere ve onların hevesli yardımcılarına sesleniyorum: Dinlemeden, anlamadan yürütülen seviyesiz kampanya beni hedef aldığı sürece umurumda değil. Vız gelir tırıs gider. Ancak bir hanımefendiyi hedef alarak seviyesizlikte kendinizi bile aştınız. Hiç düşünmediniz mi bu insanın ailesini, çevresini. Düşünmediniz. Çünkü yolda bir yerlerde insanlığınızı yitirmişsiniz.

Yayınladığimiz videolar ve makaleler ile amacımız insanlara bilinçlendirmeye çalışmaktır. Katılmadığınız görüşler olsa da yine de sorgulamayı bırakmayın. ve burada izlediğiniz videoları beğenerek veya paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın bu konu hakkında bilinçlenmesini sağlayabilir hem de buna vesile olmuş olursunuz. kimi zaman önemli analizlerden kesitler kimi zaman ise önemli makaleler den alıntılar ve kimi zaman ise gündemi sarsan önemli haberleri yine burada sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. bizim sizden tek isteğimiz ise dediğimiz gibi bu gönderileri beğenmeniz veya paylaşmanızdir. böylece hem daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarsınız hem de bu bilgiler ile insanları bilinçlendirmekten uzaklaştırmaya çalışanlara inat insanların bilinçlenmesin de yardımcı olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir