Fransızlar’dan Türkiye açıklaması

Türkiyemizin Konya’da oynanan milli maçta Fransızları bozguna uğratmasının yankıları hala sürüyor yenilgiyi bir türlü içlerine sindiremeyen Türlü Türlü oyunlarla Ülkemizin ceza almasını sağlamaya çalışan Fransa şimdide teknik direktörleri olan eski futbolcu Didier Deschamps üzerinden açıklamalarda bulunuyorlar kendi iddialarına göre milli marşları ıslıklanmış bunun için şöyle diyorlar Türkler bunu her zaman yapıyor ceza almaları lazım..

YENİLİNCE TÜRKİYE’DE HEP BÖYLE DEDİ

Andorra maçı öncesi basının karşısına geçen Fransa Teknik Direktörü Didier Deschamps, Konya’da milli marşlarının ıslıklanması ile ilgili soruya cevap verirken Türkiye ile ilgili asılsız iddialarda bulundu.

Türkiye’nin müthiş bir oyunla son dünya şampiyonu Fransa’yı dize getirmesinin yankıları sürüyor. Andorra maçı öncesi basının karşısına geçen Fransa Teknik Direktörü Didier Deschamps, Türkiye’yle ilgili asılsız iddialarda bulundu.

TÜRKİYE’DE HEP BÖYLE.

Türkiye’de oynanan bütün maçlarda milli marşların ıslıklandığını savunan Deschamps, “Türkiye’de milli marşımızın ıslıklaması çok tatsız bir olay ancak bu Fransa’ya ve bizim marşımıza karşı özel bir olay değil. Türkiye’deki maçlarda her ülkenin milli takımı aynı şeyi yaşıyor.. Biz ülkelerin marşlarına saygı bekliyoruz ancak bu sefer bu gerçekleşmedi, bu çok kötü bir şey. Umarım bundan sonra böyle bir şeye şahit olmayız” ifadelerini kullandı. Fransız Milli Takım patronunun bu mesnetsiz iddialarını şiddetle kınıyoruz bunların amaçları Türkiyeyi uluslar arası arenada zor duruma düşürmek ama başaramayacaklar emellerine ulaşamayacaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir