İlçesine kadar verdi büyüklüğünü 7 olarak açıkladı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Fakültesi Jeoloji bölümünden emekli olan Profesör Doktor Doğan Perinçek, “Çan yakınında 281 yıl önce 7 büyüklük dolayında bir deprem olmuş. Ayrıca Biga- Çan- Bayramiç hattında yer alan FAYLAR kısa değil. Bana göre 7 ve yukarısında deprem yaratacak potansiyelleri var.” uyarısında bulundu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Fakültesi Jeoloji

emekli Profesör Doğan Perinçek, önemli uyarılarda bulundu.

Doğan hoca 7 büyüklüğündeki deprem tahmnini için ilçesini bile söledi.

281 YIL SONRA TEKRAR

Doğan Perinçek, şunları belirtti:Çan yakınında 281 yıl önce 7 büyüklük dolayında bir deprem olmuş. Ayrıca Biga-Çan-Bayramiç hattında yer alan FAYLAR kısa değil. Bana göre 7 ve yukarısında deprem yaratacak potansiyelleri var.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Fakültesi Jeoloji bölümünden emekli olan Profesör Doktor Doğan Perinçek,Çan yakınında 281 yıl önce 7 büyüklük dolayında bir deprem olmuş. Ayrıca Biga- Çan- Bayramiç hattında yer alan FAYLAR kısa değil. Bana göre 7 ve yukarısında deprem yaratacak potansiyelleri var.” uyarısında bulundu.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Fakültesi Jeoloji bölümünden emekli olan Profesör Doktor Doğan Perinçek, önemli uyarılarda bulundu.Doğan Perinçek, şunları belirtti:Çan yakınında 281 yıl önce 7 büyüklük dolayında bir deprem olmuş. Ayrıca Biga-Çan-Bayramiç hattında yer alan FAYLAR kısa değil. Bana göre 7 ve yukarısında deprem yaratacak potansiyelleri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir