Ilıcalı Murat için noktayı koydu

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programındaki olağandışı davranışlarıyla adını duyuran Murat Özdemir’in yaptıkları bitmek bilmiyor. Hergün yeni bir skandalla karşımza çıkan bu adamın ruh sağlığı ile iligili problemleri olduğu aşikar. Ekranlarda gerilim pompalayan bir karakter haline gelen Masterşef Murat’ın son yaptığı bardağı taşıran cinsten oldu. Bir dönem Yemekteyiz programına da katılmış ve yarışmadan kovularak elenmişti. Murat’ın papağanına eziyet etme görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Acun Ilıcalı Murat’a sert tepki gösterdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programındaki olağandışı davranışlarıyla adını duyuran Murat Özdemir’in papağanına eziyet etme görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından açıklama yaparak, Murat Özdemir’e sert tepki gösterdi Ilıcalı sosyal medya hesabından, “Hayvanlara yapılan zulmü lanetliyorum, yüce yargının bu insan müsveddesi için gerekeni yapacağına inanıyorum.” açıklamasını yaptı. Acun’un bu sert paylaşımı oldukça yankı uyandırdı.

Murat Özdemir, 1973 yılında Bolu, Mengen’de dünyaya geldi. 3 ablası olan Murat Özdemir, aşçı bir aileden gelmektedir. 13 yaşında Kalyon Otel’de çalışmaya başlayan Özdemir, sonrasında Swissotel’de çalıştı.MasterChef Murat, 1996 yılında Brüksel’deki Türk Büyükelçiliği’nde 4 yıl çalıştı. Bu dönemde İngilizce ve Fransızca öğrenen Özemir, bir süre de Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde çalıştı.Murat Özdemir, 200 yılından 2002 yılına kadar Çırağan Oteli’nde Tuğra Restoran’da soğuk meze şefi olarak çalıştı.

Ancak Özdemir işten kovuldu. Kovulduktan sonra Antalya’da bulunan Kremlin Palace WOW Otel’de İtalyan mutfağı şefi olarak çalışmaya başladı.Buradan da ayrılan Murat, Anlatya’da kendisine ait ‘Bolulu Murat Şefin Köftecisi’ isimli bir köfteci dükkanı açtı. Ardından pideci, nargile kafe ve Türk yemekleri restoranı da açan ve işeleyen Murat Özdemir’in işleri kötü gitmeye başlayınca 4 dükkanı da satarak İstanbul’a yerleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir