İmamolunun Ordu havalimanı kayıtlarına ulaşıldı

CHP’lilerin İlk günden beri “örnek siyasetçi” edebiyatı yaparak parlattığı, kendisi de “sevgi pıtırcığı” ayaklarına yatıp oy devşirmeye çalışan CHP’li İmamoğlu, gerçek yüzünü daha fazla gizleyemeyip devletin valisine ve polisine küfretti. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Ordu’dan İstanbul’a dönmek için havalimanına geldiği sırada CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve diğer milletvekilleriyle

beraber VIP salonunu kullanmak istemişti.

Ancak isimleri listede olmadığı için görevliler engel olmuştu.

HAVALİMANI KAYITLARI ORTAYA ÇIKTI

Kurallara uyularak VIP bölümüne geçişine izin verilmeyen İmamoğlu’nun ağzından Ordu Valisi için, “Vali itlik yapıyor.” sözleri duyuldu. Bu sözlerle ilgili Ordu Valiliği yasal işlem başlattığını duyurdu.

POLİSİN ÜZERİNE YÜRÜDÜLER

Listede olmamalarına rağmen VİP bölümünün önüne gelerek 15 kişilik bir grupla polisten geçiş istiyorlar. Emnyet güçleri yetkilerine dayanarak bunun mümkün olamayacağını açıklıyorlar. Ancak başta İmamoğlu olmak üzere grup ortamı geriyor. Grup ise gaza gelerek ileri gidiyor.

O VALİYE SÖYLEYİN DİYE K’ÜFÜR

CHP-HDP-İYİ Partinin ortak adayı Ekrem İmamoğlu ağzından bu vali tam bir it çıktı. Lafı çıkıyor polis uyarıyor. İmamoğlu ile orada bulunan CHP Milletvekili Seyit Torun dahil olmak üzere 15 kişilik grup sınırları aşan ifadeler ediyor. Grupta bulunanlardan bazıları küfür etmeye devam etmek isteyince arkadaşı tarafından susturuluyor.

İŞTE HAVALİMANI İÇİNDEKİ O ANLAR:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir