İşi olmayanlara müjde ! Ayda 3000 TL Kazanabileceğiniz Evde Yapılacak İşler

Günümüzde ekonomik özgürlük ve bol kazanç herkesin istediği ve arzuladığı bir şeydir. Hali hazırda bir iş yerinde çalışırken, boş vakitlerini, akşam eve geldiğinde arta kalan zamanlarını paraya dönüştürmenin yollarını arıyor. İşte aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde yapılacak işleri derlediğimiz haberimiz…

PAKETLEME: Özellikle lojistik ve nakliye firmaları tarafından verilen evde paketleme işi ile günlük 40 ila 80 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.. Bu firmalar genellikle şehirlerin hemen dışınakurulan Organize Sanayi Bölgeleri’nde yer alıyor. Firmalarla görüşüp evde paketleme işi yapabilir bu sayede 2 bin 400 TL civarında aylık ek gelire sahip olabilirsiniz.

BONCUK DİZME: Erzurum ve Güneydoğu illerinde ve turistik bölgelerde çokça bulunan boncuk dizme ve tesbih işinde günlük 50 TL civarında gelir elde edebilirsiniz. İnternette evde boncuk dizme işi veren firmalar bulunuyor. Ancak uzak şehirlere yapılan kargo gönderim ücretini işi almadan önce mutlaka konuşmalısınız. Evde boncuk dizme işi ile aylık 1800 TL civarında ek gelir elde edebilirsiniz.

DAVETİYE HAZIRLAMA: Matbaalar ülkemizin en küçük yerleşim yerlerinde bile bulunan yaygın bir iştir. Matbaalara giderek davetiye katlama, davetiye hazırlama işleri alabilirsiniz. Genellikle matbaalar bu işi yapan kişilere 5000 davetiye katlama işi için 40 TL ücret öderler. Yaklaşık olarak tek kişi davetiyenin tasarımına göre 5000 davetiyeyi 4 saat gibi bir zamanda tamamlayabilir. Günde 4 saat çalışarak, hafta sonları daha çok vaktiniz olduğunu da göz önünde bulundurursak aylık 1200 TL gibi ek gelir elde edebilirsiniz.

ÇİÇEK SÜSLEME: Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği bir iştir. Yaşadığınız şehirde bulunan çiçekçilere giderek konuyu izah edip, evde çiçek süsleme işi yapmak istediğinizi belirtirseniz mutlaka size göre işleri olacaktır. Evde çiçek süsleme işleri için büyük çiçekçilerde şansınız daha yüksek olacaktır. Birçok şehirde yüzlerce ev hanımı bu işi yapıyor. Günlük gelir 100 TL civarında oluyor. Evde çiçek süsleme işini yaparak ayda 3000 TL kazanabilirsiniz. Evde çiçek süsleme işinin bir olumlu bir de olumsuz yönü vardır. Çiçekleri evinizde süsleyeceğiniz için evinizde her gün onlarca çiçek kokusu olacak ve güzel çiçek kokuları arasında çalışacaksınız. Olumsuz yönü ise bazı çiçekler dikenli olduğu için elleriniz eldiven kullansanız bile bir nebze zarar görecektir.

KINA PAKETLEME: Günlük ortalama 40 TL gelir elde edebilecceğiniz bir başka işte kına paketleme işidir. Her şehirde kına imalathaneleri bulunur. Bu imalathanelere giderek kına paketleme işi alabilirsiniz. Günde 1-2 saatinizi ayırarak binlerce kına paketi hazırlayarabilirsiniz. Bu sayede aylık 1200 TL gibi bir gelir elde edebilirsiniz.

SABUN PAKETLEME: Size verilen paketler ile sabunları kutulara sokarak adet başına para kazanabilirsiniz. Firmalar genellikle adet başına para ödedikleri için burada önemli olan konu günde kaç adet paketlediğinizdir. Tane başına ortalama 10 kuruş ödeyen firmalar günlük veya haftalık paketleme işi vermektedirler. Eğer bu paketlemeleri düzenli, özenli ve hızlı bir şekilde yapabilirseniz kazanacağınız para da 3000 TL’yi geçecektir. Yaşadığınız şehirde sabun imalathanesi olup olmadığını araştırabilir, varsa firmayla görüşerek iş alabilirsiniz.

Türkiye’de 50 milyona yakın çalışma yaşında insan yaşıyor. Her insanın bir şirkette, kurumda çalışma şansı yok. Bazen zorunluluk gereğiyle de evden çalışmak zorunda kalınabiliyor. Örneğin 2 çocuğu bulunan ve kariyer yapmak yerine çocuklara bakmayı düşünen bir ev hanımı olabilirsiniz. Yada dışarıda çalışmanızı engelleyen bir engeliniz olabilir veya hepsinden farklı olarak evden çalışmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz. Bu nedenle evde iş imkanı konusunda fikirlere ihtiyaç duyanlar için 6 iş fikrini bir araya getirdik. Sizlerde arkadaşlarınızla payIaşırsanız daha faydalı olur seviniriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir