İsimlerini mektubunda yazarak ardına bıraktı

Antalya’da siy-nürle eşi, oğlu ve kızını z-hirledikten sonra int-har eden Selim Şimşek’in geride bıraktığı 2 sayfalık mektubun bir bölümü ortaya çıktı. Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek’i (38) ve çocukları Ceren (9) ile Ali Çınar Şimşek’i (5) siy-nürle z-hirledi. Selim Şimşek’in geride bıraktığı 2 sayfalık mektuba polis el koydu. Ulaşılan mektupta, Şimşek şu ifadelere yer veriyor:”Çok uzun zamandır kafamda kuruyordum.

MEKTUBA POLİS EL KOYDU

Kendimi ö-dürmem eşim ve çocuklarımı içinden çıkılmaz bir buhrana bunalıma sokabilirdi. Onları da yanımda götürmek en mantıklısı idi.

Arkamızda kalanlar üzülecek, ağlayacak, sızlayacak sonrasında yavaş yavaş unutacaklar biliyorum. Çünkü büyükler her zaman söylerler ‘Ne olursa ö-l-ne olur’ diye. Bu söze istinaden canımdan bile çok sevdiğim eşim ve çocuklarımı bu kötü pis dünyada bırakamazdım. Sürekli dua ediyorum. Allah’ım bir mucize gönder diye. Bugün gözbebeğim canımın taa içi sevgili kızımı uyumaya götürdüm ve daha önce hiç olmadığı kadar sıkı ve uzun bir şekilde sarıldı bana. Yüreğim parçalandı.”

SUÇLADIĞI İSİMLERİ TEK TEK YAZDI

Sabah’ta yer alan habere göre; Selim Şimşek’in bıraktığı iki sayfalık mektupta borç listesinin yanı sıra bazı isimleri de tek tek yazarak suçladığı ileri sürüldü. Şimşek’in suçladığı isimlerin ifadeye çağrılacağı öğrenildi.

DUVAR ARKASINDAN İZLEDİLER
Öte yandan siyanürlü ö-l-mün ardından Şimşek ailesinin c-nazeleri, özel güvenlik önlemleri altında Erzurum Yakutiye’de toprağa verildi. C-nazeyi yıkamak için gelen imamlara özel kıyafet giydirildi. C-nazeler, 6 metre derinliğindeki özel m-zarlığa iple indirilirken, cemaat defin işlemlerini duvar arkasından izledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir