İsmail Küçükkaya’dan moderatörlük için 2 şart

Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasında pazar günü gerçekleştirilecek ortak programının moderatörlüğünü yapacak olan İsmail Küçükkaya, bu görevi kabul etmek için iki şart sunduğunu söyledi. Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasında pazar günü gerçekleştirilecek ortak canlı yayın programının

moderatörlüğünü yapacak olan İsmail Küçükkaya, FOX TV’nin ana haberine konuk oldu.

CHP yandaşı Küçükkaya, bu programı sunmanın kendisi için gurur verici olduğunu söyledi.

İKİ ŞART SUNMUŞ

Bilindiği üzere öncelikle Uğur Dündar’a teklif götürülmüştü. Dündar önce kabul etti daha sonra programın moderatörlüğünü yapamayacağı ileterek teklifi reddetri. Daha sonra iki parti grubu anlaşarak İsmail Küçükkaya isminde mutabık kalındı.

Görevi kabul etmek için iki şart sunduğunu da söyleyen Küçükkaya, “Bana bu teklif geldiğinde bir-iki şartım olacak dedim. Şartlarını canlı yayında ana haber programında öne sürerek açıkladı. İzleyicilerle paylaştığı şartları beklendiği gibi oldu.

Herhangi adaydan birisi benim adımı söylerse çıkamam. Mesela sadece Ekrem İmamoğlu söylerse veya sadece Binali Yıldırım adımı söylerse ben onu kabul etmem. İki adayın da benim bu programı sunmamı istemesi gerekir. Yine iki partinin de benim için onay vermesi gerekir. Bu şartlar gerçekleşirse o zaman görevi kabul ederim dedim” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir