istediği şarkı sonrası olanlar oldu

Ünlü Oyuncu Sermiyan Midyat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Büyük Ada ziyareti sırasında gittiği eğlence mekanında Ahmet Kaya’nın şarkısını istediği için şarkıcı Nev’in kendisine sandalye attığını anlattı. Yaşadığı olayı sosyal medya hesabından duyurdu.

Film dünyasında yer aldığı başarılı projelerle adından sıklıkla söz ettiren Sermiyan Midyat, Twitter hesabından şarkıcı Nev ile yaşadığı tartışmayı anlattı. Midyat, Ahmet Kaya’nın Kum Gibi şarkısını istediği sırada Nev’in kendisine sandalye attığını iddia etti.

“KAFAMIZA SANDALYE ATTI”: Twitter hesabından yaşadığı olayı anlatan oyuncu, “Bir soluk için gelinen ada ziyaretinde faşizmin bu kadar ayyuka çıktığına şahit olmak ne kötü! Ahmet Kaya’nın “kum gibi” şarkısını söyleme arzusu, Nev adlı entel dantel şarkıcı tarafından bu kez de kafamıza sandalye atarak tepkilendi! Susacak mıyız? Sonuna kadar Kum Gibi” dedi.

SİTEM ETTİ: Midyat daha sonra İnstagram hesabında yaptığı yorumlarda şu ifadeleri kullandı: “Ülkenin iktidarından rahatsız olanlar; ülkenin nüfuzuna beyaz yaka faş-izmini pompalayan iki yüzlü, tehl-ikeli, aşırı ır-kçı ve aşırı beyazlardır ve de onların hiçbir şeyden şikayet hakkı olmasa da.

durmaksızın, susmaksızın, uslanmaksızın şikayet etmeye devam eden ka-fatasçılardır. Kaldı ki Serdar Ortaç diyerek birçok öfkeyi üzerine çekmiş bir figür dahi özür dilemesini bilirken… bu iki yüzlü fa-şist beyazların yatacak yerlerini, yataklık ve yardımlık edenlerini çokça merak edenlerdenim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir