Küçük kaya açıklaması

Kovuldumu haberin ayrıntıları ve gelişmeleri açıklamaları alttaki yazıda..Çalar Saat İsmail Küçükkaya neden yok? Sevilen isim İsmail Küçükkaya’nın programda yer almaması merak konusu olmuş durumda. FOX TV ekranlarının gündüz kuşağında en çok takip edilen programları arasında yer alan Çalar Saat programı bugün izlemek isteyenler büyük şok yaşıyor. İşte Çalar Saat İsmail Küçükkaya

neden yok? Ayrıldı mı?

Merak edilen detaylar haberimizde…

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

Herkes merakla bekliyordu. Sevenleri hatta sevmeyenleri FOX TV’yi kumandasından yokladığında Sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya’yı ekranda göremedi. Merak edilen soruyu Fox televizyonuna ve sunucuya yönelttiler. Yanıt olarak Ünlü sunucu tatile çıktığı için programda bulunmuyor.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR

1972 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve orta öğrenimini memleketi Kütahya’da tamamladı. Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde gördü.

İsmail Küçükkaya, gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi’nde muhabirlik yaparak başladı. Hürriyet Gazetesi’nde çalıştıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan gazeteci, 2003 yılında köşe yazarlığını da sürdürerek SkyTürk TV’de Ankara temsilcisi olarak çalışmaya başladı.

2005-2008 senelerinde Akşam Gazetesi’nin Ankara temsilciliği yürüten Küçükkaya, 2008 yılı Kasım ayında Akşam Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni oldu. Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı olaylarının ardından görevinden alındı.

2008 yılında “Cumhuriyetimize Dair” ve 2012 yılında “Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı” adlı iki kitap yazmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir