Küçükkaya için kanal yönetiminden çok konuşulacak karar

Gazeteci İsmail Küçükkaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldiği anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini ortaya çıkartılınca eleştiri oklarının hedefi oldu. Ortak yayının sorularını Ekrem İmamoğlu’na verdiği i’ddia edildi. Yaptıkları görüşmenin medya kuruluşlarıyla paylaşıldıktan sonra görüşmenin 46 dakika sürdüğü ortaya çıkınca Küçükkaya bu durum karşısında zor anlar yaşadı

Fox TV kanal yönetiminden çok konuşulacak kararı aldı.

İsmail Küçükkaya için kanalından flaş karar alındı.

FOX TV’NİN KARARI

Fox TV’de yayınlanan Çalar Saat programında açıklama yapan İsmail Küçükkaya, program öncesi her iki adayla da bir araya gelmek için danışmanlarla görüştüğünü söyledi. Gazeteci Küçükkaya, programa ilişkin Binali Yıldırım’la da Ekrem İmamoğlu’yla da bir araya geldiğini söyledi. Küçükkaya, İmamoğlu’nun program yoğunluğu nedeniyle görüşmeyi basın toplantısının düzenlendiği The Marmara Otelinde gerçekleştirdiklerini söyledi.

FOX TV’DEN OTELE TAZMİNAT DAVASI

Aynı şekilde Binali Yıldırım’la da programdan önce bir araya geldiklerini vurgulayan Küçükkaya, ayrıca Fox TV yönetiminin otel hakkında yüklü bir tazminat davası açacaklarını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir