Makron kendini kaybetti

Türkiyeninn arkasından kuyusunu kazmaya çalışan Türlü Türlü fitneler çıkaran Fransılara karşı dün gece A Milli Takımımız çok güzel bir ders vermişti bunun yankıları bugünde sürdü Fransız Cumhur Başkanı skorla ilgili hiçbirşey söyleyemedi Fransızların kalemize şut bile çekemediğini gizledi Türk Milli Takımının ceza alması için bakın neler söyledi işte bu zihniyet yüzünden Müslümanlar sporda başarılı olamıyor

TÜRKLER ACİLEN CEZA ALMALI

A Milli Takımımızın Fransa’yı hezimete uğratmasının yankları sürüyor. Fransa Milli Marşı’nı ıslıklamasını gerekçe gösteren Emmanuel Macron ve aşırı sağcı lider Le Pen, Türkiye’nin ceza alması gerektiğini savundu.

AMilli Takımımızın Fransa’yı 2-0 mağlup ettiği mücadele öncesinde taraftarlarımızın Fransa Milli Marşı’nı ıslıklamasına Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’dan tepki geldi.

‘BAŞKAN ÇOK RAHATSIZ OLDU’

Cumhurbaşkanlığı Basın Ofisi’nden yapılan açıklamada, “Başkan, marşın ıslıklandığı sırada çok rahatsız oldu ve bunu kabul edilemez buldu. Federasyon başkanı Noel Le Graet’e de tavsiyelerde bulundu” ifadeleri kullanıldı.

CEZA VERİLMELİ

Fransa’nın aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi’nin lideri Marine Le Pen yaptığı açıklamada; “Ulusal bir marşı ıslıklamak utanç verici. Bu bir hakaret ve adil oyunun değerlerinin zıttı. FIFA’nın, bu gece Türk halkının saygısızlığı nedeniyle Türk futbol Federasyonu’na ceza vermesi gerekiyor” dedi.

SAHADA YENEMEDİLER MASA’DA YENMEYE ÇALIŞIYORLAR

Fransa mili takımını sahada perişan ettik ama masa da akıl oyunlarıyla üste çıkmaya çalışıyorlar Tüm türkiye bunlara tepkilerini koymalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir