Meteorolojiden 5 il verildi

Meteoroloji’nin alınan tahminlere göre, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu ile Ordu, Van ve Samsun’da sağanak yağış bekleniyor. Marmara, İç Ege, İç Anadolu ile Batı Karadeniz’de pus ve sisli hava hakim olacak.Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu ile Ordu, Van ve Samsun’un doğu ilçelerinde bugün yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor.

İLLERE GÖRE HAVA DURUMU AÇIKLANDI

 

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları,

Doğu Anadolu’nun güney doğusu ile Karaman, Niğde, Kayseri, Ordu, Van ve Samsun’un doğu ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Marmara, İç Ege ve İç Anadolu ile Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, bugün Türkiye’nin kuzey ve doğu kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak.

Marmara, İç Ege, İç Anadolu ile Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir