MHP’de sürpriz atama

Devlet Bahçeli’nin Genel Başkanlığı’nı yaptığı Milliyetçi Hareket Partisi’nde sürpriz bir atama gerçekleşti. Yerel seçim çalışmalarına start veren ve birçok belediye başkan adayını açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi’nde hareketli dakikalar yaşanıyor. Ankara genel merkezinde hummalı bir çalışma yürüten Bahçeli’nin ekibi Türkiye’deki başkan adaylarını ve teşkilatları şekillendirmeye devam ediyor. MHP Genel Merkezi çalışmaları yürütürken Cumnhur İttifakını ruhuna zarar vermemek için titizlikle aday belirleme çalışması yürütmektedir.

Bugün parti merkezinde sürpriz bir atama yapıldı.

Ürgüp İlçe Başkanlığına Tevfik Öz atandı.31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi siyasi partilerde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bilindiği üzere Ak Parti ile MHP, İYİ Parti ile CHP ittifak çatısı altında yerel seçimlere girecek. Seçimler öncesi belediye başkan adayları tek tek açıklanırken il ve ilçe başkanlıklarına da atamalar yapılıyor. MHP’de son olarak Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Öz’ün yerine Tevfik Öz atandı. İlçe Başkanlığı’na atanan Tevfik Öz, Belediye Meclis üyesiydi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç da görev değişiminde yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir