Milli kanadın gizli planı! Yazıcıoğlu’nun Erdoğan’ı kurtardığı gizli operasyonu

Milli kanadın gizli planı! Yazıcıoğlu’nun Erdoğan’ı kurtardığı gizli operasyonu

Milli Kanadın Gizli Planı! Anlatacaklarımı hic okumadınız ve duymadınız. Anlatacaklarım aramızda kalmasın. Bir devlet operasyonu okuyacaksınız.

Ak Parti kurulmadan önceydi. Tarih 2000-2001 yıllarını gösteriyordu. Recep Tayyib Erdoğan Amerika’ya gider. Orada Amerika’nın beyin takımı ile görüşür. Görüşmede ABD’nin Ortadoğu sorumluları Abramowitz ve Graham Fuller de vardır. İşte her şey bu görüşmeden sonra başlayacaktı. Safları sık tutun da anlatalım. Parti kurup Erdoğan’ın önünün açılması için ona bir şart sunarlar: “Fetullah Hareketine engel olmayacak ve dediklerini yapacaksın”. Bunu kabul etmeseydi Erdoğan’ın asla Başbakan olmasına izin vermeyecekler, partisini engelleyeceklerdi. Erdoğan başta bunu kabul etti. Biliyorum kafanız karıştı. Açayım. Pür dikkat. Bilmediklerinizi öğreneceksiniz.

Fetullahçı Yapı, 1965’te 2000’li yıllarda Türkiye’de Yeni Gladyo olması için ABD tarafından üretilmiş bir yapıdır. 2000’li yıllar için hazırlandı ve ABD tarafından devletin her yerine hakim olması sağlandı. 2000’e gelindiğinde büyük oranda devleti ele geçirmişti zaten. Darbelerde Fetullahçı Harekete hiçbir şey olmaz. 1960 darbesinden sonra ABD tarafından kurdurulan “Komünizmle Mücadele Derneklerinin” kuruculuğunu yapar ve kuracağı cemaatin temeli attırılır. 1970 darbesinde korumaya alınır. Adam devşirmeye hızla devam eder. Adamları devlete hızla sızdırılır. 1980 darbesinde de bir şey olmaz. Darbeden sonra hızla sahaya iner. 1990’a kadar sızmadığı yer kalmaz. Tüm dini yapılar ezilip yok edilirken ona bir şey olmaz.

Darbeleri yapan Kemalist generaller, gizli bir el tarafından verilen emirle Fetullah ve yapısına bişey yapmazlar. 28 Şubat, dini kadroları darmadağın edince saha tek örgütlü yapı olan FETÖ’ye kaldı.

Gizli bir el 28 Şubatçı generallere: “Fetullahçı yapının ekonomik yapısı ve devlet içindeki adamlarına ellemeyin” demişti. O gizli eli biliyorsunuz. Durun bir dakika. İşte tam bu ara bir şey oldu. O zamana kadar FETÖ devletin bütün kurumlarında, hayatın tüm alanlarında paralel yapılanmasını tamamladı. Tam o noktada ABD Fetullah’ı aldı. 1999’da Fetullah ABD’ye gider.FETÖ artık ABD isteği ve programıyla Türkiye’de derin devlet olmuştu.

ABD’nin Türkiye’deki tüm adamları ve kurumları FETÖ’ye bağlanmıştı. Ve Fetullah’ı da ABD’ye götürüp güvene almışlardı. Durun bir dakika. ABD 1960’tan beri tüm bu FETÖ planını uygularken başka şeylerde oluyordu. Milli Türk Talebe Birliğinde özel eğitimden geçirilen 22 yaşında bir genç 1976’da Erbakan’ın Milli Selamet Partisi’ne sokulur. Adım adım partide büyütülür. Türkiye’de parlatılır. Bu genç, ABD’nin 2000’li yıllar için hazırladığı FETÖ projesine karşı devletin milli kanadının hazırladığı biriydi. Kimdi bu genç?Tabi ki Recep Tayyip Erdoğan’dan başkası değildi.

Başbakan ve Cumhurbaşkanlığına kadar taşınırken devletin milli kanadı tarafından korumaya alınacak, gün gelecek ABD’nin Türkiye’yi teslim almaya yönelik FETÖ projesini yerle bir edecekti. Muhsin Yazıcıoğlu şahadetinden kısa bir süre önce İstanbul’a geldiğinde şunları anlatacaktı: Gladyonun Erdoğana bir tuzak hazırladığını fakat askeriyedeki adamlarının bunu öğrenip Erdoğan’nın düşürülmesini engellediğini söylemişti. Evet, bunu Muhsin Başkan’ın askeriyedeki adamları engellemişti. Simdi en başa dönüp on puanlık soruyu sorayım dostlar: Erdoğan’ı ABD ile anlaşma yapıp Başbakan olması için bu işe sokan derinlikli yapı nedir? 2001’de ABD’nin önüne neden Erdoğan atıldı? Eğer Erdoğan yerine tam FETÖ’cü biri sokulsaydı bu işe FETÖ asla temizlenemezdi. Ve ABD tamamen teslim alırdı Türkiye’yi. Derin kanat ABD’ye ciddi kazık attı ve büyük bir operasyon yaptı. Dostum, daha birşey anlatmadık ki… Erdoğan’ın kendisi devlet sırrıdır… — Kaynak: Mustafa Güldağı —

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir