Müge Anlı tatlısert Ecrin g-elişmesi

SAMSUN’un Vezirköprü ilçesi’nde 20 gündür kayıp olan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cesedini Alancık Mahallesi’nde denetim yapan orman muhafaza memurları buldu. Memurlar, ormanlık arazideki dere yatağında önce küçük çocuğun ayakkabılarını farkettiler.

Müge Anlı Tatlı Sert’te son dakika Ecrin gelişmesi! Cesedi bulundu
ATV’deki Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp Ecrin ile ilgili son dakika haberler geldi. Küçük Ecrin’in cesedi köyün yakınındaki bir derede bulundu.

SAMSUN’un Vezirköprü ilçesi’nde 20 gündür kayıp olan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cesedini Alancık Mahallesi’nde denetim yapan orman muhafaza memurları buldu. Memurlar, ormanlık arazideki dere yatağında önce küçük çocuğun ayakkabılarını farkettiler.

Denetim yapan ekipler buldu
Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri daha yakından baktıklarında ceset parçaları olduğunu gördüler. Bunun üzerine jandarmaya ihbarda bulundular. Olay yerine sevk edilen ekipler, dere yatağında parçalara ayrılmış olarak Ecrin’in cesedini buldular.

Olay yerinde yapılan incelemede bulunan ceset parçalarının evinin önünde oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’a ait olduğu tahmin ediliyor. Olay yerinde bulunan ayakkabının da Ecrin’in kaybolduğu gün ayağındaki ayakkabıları olduğu belirtildi.

Ecrin’in ceset parçalarının bulunduğu yer
Ceset parçaları yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Ceset parçalarının bulunduğu dere yatağı ile Ecrin’in kaybolduğu evin arasında 1 kilometre mesafe olduğu belirlendi.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis de küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alandaki dere yatağında bulunduğunu belirterek üzgün olduklarını söyledi.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis de küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alandaki dere yatağında bulunduğunu belirterek üzgün olduklarını söyledi.

Müge Anlı’nın programında neler olmuştu?
1.5 yaşındaki Ecrin’i Müge Anlı ile Tatlı Sert programı da arıyordu. iEcrin’in kaybolmasından sorumlu tutulan amca Özkan Kurnaz ile annesi Hacer Hanım, bugün Müge Anlı’yı isyan ettiren bir iddiayla ortaya çıktılar. Dediklerine göre Ecrin’i şeytan alıp götürmüştü.

Ensest pornosu ortaya çıkan amca Özkan Kurnaz, bizzat kendisinin şeytanı gördüğünü öne sürdü. Özkan Kurnaz, şeytanın kendisine komşunun kılığına girmiş halde göründüğünü belirtip, ‘Her kılığa giriyor, köpek kılığına, kedi kılığına. Ecrin’i şeytan götürmüş olabilir’ dedi.

Eşek olarak görmüş
Özkan’ın annesi Hacer Hanım da kayınvalidesinin şeytanı ‘eşek’ olarak gördüğünü öne sürdü. Hacer Kurnaz, ‘Bizim köyümüzün çeşmesi boş değil. Orada hep şeytanı görmüşler. Köyün insanları da biliyor” dedi. Hacer Hanım, ‘bana da oldu, köpek olarak göründü. Ecrin kaybolunca tüm köylüler şeytan alıp götürmüştür’ iddiasında bulundu.

İçine şeytan mı girdi?
Müge Anlı duydukları karşısında “söylesem inanmazdınız” değil mi diyerek tepki verdi. Özkan’a sinirlenen Müge Anlı ‘Özkan bize söylediğine sen inanıyor musun? O zaman senin içine de şeytan girdi bunları yaptırdı’ diyerek iddiasının saçmalığına vurgu yaptı.

Özkan ‘Şeytan olabilir. Çocuk aniden nasıl ortadan kaybolabilir. Çocuk aniden geldi mi şeytan geldi denir. Siz mi anlamıyorsunuz ben mi anlatamıyorum. Bu olabilir. Çocuk aniden nasıl kaybolacak” dedi.

Traktörle nereye gitti?
Özkan Kurnaz ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Arkasında su deposu bağlı olan traktör Ecrin kaybolduğu gün köyden ayrılıyor. Biri ‘Özkan traktörle kayboldu ona dikkat edin takip edin’ deyince jandarma peşine düşmüş.

Müge Anlı da olayın kayıtlara geçen kısmını anlattı. Özkan 2 saat boyunca ortadan kaybolunca jandarma şüphelenmiş ve peşine takılmış. Özkan DNA örneği çıkar mı gibi sorular sorunca da ekipler takibi başlatmış.

Ahırda Ecrin’in fotoğrafını çekmiş
Küçük kızı kaybolduğu gün son görenlerden biri olan üvey amca Özkan Kurnaz’ın ahırda Ecrin’in fotoğrafını çektiği ortaya çıkmıştı.

Müge Anlı, ağzında sigara ile fotoğrafı olan Ecrin’in fotoğrafını Özkan’ın çektiğini öğrenince çok sinirlendi. Özkan ise şaka maksatlı fotoğrafı çektiğini ifade etti.
P-or-no kayıtları çıkmıştı.

Ecrin’in kayıp olmasıyla ilgili en büyük anne Sevcan Kurnaz, üveybaba Deniz Kurnaz, üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer hanım. Geçtiğimiz perşembe günü canlı yayında amca Özkan’ın telefonunda çıkan p*r.no kayıtları çıkmıştı.

Ensest meraklısı
Özkan Kurnaz minik Ecrin kaybolduğunda internette prno siteleri arama kayıtlarında ana temalar yeğen, yenge, kız kardeş gibi konular üzerinde olduğu belirlendi. Özkan ise bu kayıtlardan bir suçlama olamayacağını söyledi ve suçlamaları reddetti.

Hacer Kurnaz ise daha önce verdiği röportajda mutfak camının önünde Özkan ile Ecrin’i gördüğünü itiraf etmişti; Hacer Kurnaz sonraki röportajında bu söylediklerini inkar ederek hatırlamadığını beyan etti.

Annenin karışık ilişki ağı
Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz 16 yaşındayken kendisinden 20 yaş büyük olan ablasının eşi Cengiz Kurnaz’a kaçarak imam nikahlı evleniyor. Evlendikten yaklaşık 4 sene sonra Ecrin dünyaya geliyor. Ancak Ecrin eşinden değil.

Sevcan Kurnaz’ın şimdiki eşi Deniz Kurnaz ise ilk eşi Cengiz Kurnaz’ın yeğeni. Yani Sevcan görümcesinin oğlu ile evli.

Eşi ilişkiyi öğrenip kalp krizi geçirdi
Sevcan’ın eşi Cengiz Kurnaz, Ecrin bebek 4 aylıkken kalp krizinden hayatını kaybetti. İddialara göre Cengiz, Ecrin bebeğinin kendisinden olmadığından şüpheleniyordu. Deniz ile Sevcan arasındaki ilişkiyi de öğrenen Cengiz kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Küçük Ecrin’in babası da belli değildi. Anne Sevcan Kurnaz eşi Cengiz’den olmadığını kabul ettiği Ecrin’in kimden olduğunu açıklamıyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir