Müge Anlı’da Canlı Yayın Kesildi

Müge Anlı Tatlı Sert Programında Hararetli Anlar yaşandı televizyon ekranlarında ilk kez böyle bir olay yaşandı. Müge Anlı’da Hararetli Anlar Canlı Yayın Kesildi. Ekranların tartışmasız en çok izlenen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Trabzon c-nayeti işlenirken canlı yayını kestiren bir olay yaşandı. Stüdyodakiler ve ekranları başındaki izleyiciler biranda neler olduğunu anlamaya çalışırken büyük şaşkınlık geçirdiler

TARTIŞMA YAYINI KESTİRDİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı esnasında Trabzon’daki Nazmiye Çam cinayeti işlenirken Çam ailesi yine birbirlerini suçladığı esnada tartışma bir anda alevlendi.Ailenin büyük oğlu Seyfettin canlı yayın esnasında babasının üzerine yürüyecekken yayın kesildi ve reklam arası verildi. Daha sonra Seyfettin gelip Müge Anlı’dan ve stüdyodakilerden özür diledi.

MÜGE ANLI’YA Ş0K YAYINI KESTİLER…

Ekranların tartışmasız en çok izlenen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Trabzon c-nayeti işlenirken canlı yayını kestiren bir olay yaşandı.

TARTIŞMA YAYINI KESTİRDİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı esnasında Trabzon’daki Nazmiye Çam c-nayeti işlenirken Çam ailesi yine birbirlerini suçladığı esnada tartışma bir anda alevlendi.Ailenin büyük oğlu yayında babasının üzerine yürüyordu. Reklam arası verilmek zorunda kalındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir