Nihat doğan’dan Ak parti açıklaması

Şarkıcı ve Söylemezsem olmaz isimli magazin programındada yorumculuk yapan daha önce 2 defa’da S’urvivor a katılmış olan Nihat Doğan, Y’ou Tube üzerinden yayın yapan bir kanalda, 31 Mart’ta düzenlenmiş olan Mahali Seçimlerde hiçbir partiye oy kullanmadığını ve Adalet ve Kalkınma Partisine de küs olduğunu söyleyerek çok mağdur edildiğini anlattı. Ünlü Türkücü sözlerine işte şöyle devam etti.

T’ANKLARIN ÖNÜNE İLK ÇIKAN BEN OLDUM

AK Parti’ye yakınlığıyla tanınan Nihat Doğan, Gazeteci Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın sunuculuğunu yaptığı Magazin Noteri adlı Yu T’ube kanalına konuk oldu. Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini ancak AK Parti’ye kırgın olduğunu söyleyen Doğan, “Birleştirme eksenliydik ama ben mağdur edildim” dedi.

Doğan, çarpıcı açıklamalarına şöyle devam etti: “Bu yıl oy bile kullanmadım. Kırgın ve küskünüm, Ben Tayyip Erdoğan’ı çok seviyorum. Biz ayrıştırma eksenli değil tam tersine birleştirme eksenli bir camiaydık. Biz bu yola ayrışmış, yok sayılmış, inkar edilmiş toplumlara imtiyaz verme, onlara bir kimlik, karakter verme, onların da kendilerini bu toplumun öz evlatları olduğu noktasında bir hissiyat kazandırma noktasında yola çıktık. Bu yolda da ben hep mağdur oldum dedi.

KONSER İDDİALARINA SERT ÇIKMIŞTI

31 Mart Pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerin ardından Mansur Yavaş, Ankara’nın Ekrem İmamoğlu ise İstanbul’un yeni Belediye başkanları oldu. Doğan’ın bu sonuçların ardından Ankara ve İstanbul’da konser vermeyeceği iddia edilmişti. fakat NiHAT Doğan Y’alanladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir