Pastırma yazına yağmur molası

Meteoroloji’nin tahminlerine göre, bugün yurt genelinde yağış beklenmiyor. Hafta başından beri etkili olan sis, yer yer etkisini sürdürecek.Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; yurt genelinde yağış beklenmiyor. Yurdun kuzey kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bölgelere göre durum şöyle olacağı açıklandı.

ŞEMSİYELERİ HAZIRLAYIN

Marmara, İç Ege, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu ile Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı, batı ve iç bölgelerde mevsim normalleri üzerinde, doğu bölgelerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Marmara’nın batısı, Kıyı Ege, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu’da batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

İLLERE GÖRE 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

Patırma yazına yağmur molası geliyor.

Şemsiyeleri Hazırlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir