Peygamber Efendimizin Haber Verdiği Savaş Geliyor

Suriye’de uzun zamandır devam eden iç savaş artık Global boyutlara ulaştı ve korkutucu bir hal almaya başladı. Dünya Devletleri bölgede ABD, Suriye rejimi ve Rusya’nın vahşetine sessiz kalırken, Türkiye’nin bütünlüğünü tehdit eden PYD YPG gibi PKK uzantısı küresel maşalar güç odakları tarafından desteklenmekte…Tüm bu ateş çemberinin içende Çin’de Suriye savaşına katılacağını açıkladı..!İşte Peygamber Efendimiz s.a.v. in haber verdiği savaş geliyor.Melhame-i Kübra (Büyük Kıyım), kelime manası olarak “çok büyük ve çok kanlı” anlamına denktir.Hıristiyan inanışında bu savaşa Armagedon adı verilmektedir. İslam eskatolojisinde ise ahir zamanda gerçekleşeceğine  inanılan,

Mehdi’nin ilk zuhurunun olacağı, Amik Ovasında başlayacak, çok büyük ve çok kanlı geçecek olan ve “Büyük Kıyım” anlamına gelen savaştır. Ahir zaman savaşlarının ilki ve en büyüğüdür.Suriye’de uzun zamandır devam eden iç savaş artık Global boyutlara ulaştı ve korkutucu bir hal almaya başladı.Suriye’de yaşanan fitne ateşinin daha da büyümesi ve yeryüzünde günahların çok hızlı şekilde yayılmasıyla alametler bir bir gerçekleşmekte ve Mehdi/Deccal’in büyük savaşına doğru dünya hızla sürüklenmektedir.

PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V.BUNUNLA İLGİLİ NE DEMİŞTİ: ”Amik ovasında bir savaş olacak. Sarı ırk (yani RUS) la büyük bir savaş olacak. Savaşa katılanların 3 te 1 kaçacak 3 te 1 i şehit olacak 3 te 1 i ise ALLAH ın yardımıyla zafer kazanacak ancak ince bir nokta var. Bu savaşta RUM (NATO) yardım edecek. Bir kadının hamilelik süresi kadar anlaşmaya bağlı kalacak(9 ay) ama sonra anlaşmayı bozacak ve MELHAME-İ KÜBRA yani büyük savaş çıkacak. Çok insan şehit olacak. Kıyamete kadar bir daha böyle bir savaş olmayacak. Tamamen müslümanlarla, kafirler arasında olacak. Zafer İSLAMIN olacak ancak çok insan kaybı olacak.”

Melhame-i Kübra – ARMAGEDDON Melhame-i Kübra, kelime manası olarak çok büyük ve kanlı savaş anlamına gelmektedir. İbranicede har-megido: Megido dağı’dır. Burası, Yahudiler ve Evanjeliklerin k…ıyamet savaşının kopacağına inandıkları yerdir.  İbranicede Armagedon denilen bir yerde topladı” denilmektedir Vahiy’de. Bu savaşı nükleer savaş şeklinde yorumlayanlar vardır, Ezekiel  de“Çok şiddetli yağmurlar ve dolu, yangınlar ve kükürdün kaynaması, dağların düşmesi ve yüksek kayaların çöktüğü depremler..” Hazır ol TÜRKİYE. SON SANCAK VE SON KALE TÜRKİYE.. Zafer İSLAMIN olacak İNŞALLAH..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir