Sabahtan müjde aldık

Sabah sabah milyonlarca vatanseverin yüzünü güldüren haberi aldık. Çok şükür böyle başladık güne devamı da gelecek Allah’ın izniyle.

Pençe Harekatı bildiğiniz üzere Kuzey Irak’ta sürdürülürken Iğdır ve Hakkari’den üzücü haberleri almıştık. Cephe cephe hainlerle mücadele eden yiğitlerimiz sabah sabah yüzümüzü güldürdü.

Edindiğimiz bilgilere göre az önce İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı duyuruya göre, iç güvenlik opera-syonları kapsamında, Diyar-bakır’ın Li-ce kırsalına opera-syonlar düzenleniyordu.

Diyar-bakır bildiğiniz gibi hdpnin de yüksek oy aldığı bir şehir, bu opera-syon kapsamında, 5 ter-örist etkisiz hale getirilirken Bölgede opera-syonların sürdüğü de bildirildi.

BİR BİLGİ DE 141 TER-ÖRİSTİN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİĞİ : İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı, mayıs ayındaki opera-syonlarda 141 ter-öristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Çataklı: “Geçen ay ter-ör örgütlerine yardım/yataklık yaptığı, örgütlerle irtibatlı olduğu değerlendirilen 3 bin 645 şüpheli yakalandı.” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir