Şahan’ın Portakal Paylaşımı gözden kaçmadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fatih Portakal’a ilişkin “Portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir?” sözlerinin ardından komedyen Şahan Gökbakar, portakal paylaşımıyla sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fatih Portakal’a ilişkin sözlerinin ardından komedyen Şahan Gökbakar portakal paylaşımıyla sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Sosyal medya hesabından portakal fotoğrafı paylaşan Şahan Gökbakar, “Portakalın faydaları saymakla bitmez…Özellikle su soğuk gunlerde bagisiklik sistemimizi kuvvetlendirir ve vucudumuzu mikroplara karşı korur. Zengin bir vitamin kaynağıdır…Keşke ulkemizde daha fazla portakal yetiştirilebilse… Not: Ferda Anil Yarkin in şarkısını küçükken “ah neredeysen he portakal, bunaldım hatta he portakal” diye söylerdim o aklıma geldi.” diye yazdı.

Portakal mıdır, Mandalina mıdır? Gökbakar, Fatih Portakal’ı akıllara getiren paylaşımın ardından ise çilek, ceviz ve kivi gibi meyvelerin de fotoğraflarını paylaşarak benzer yorumlar da bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşmada gazeteci Fatih Portakal’ı hedef almış ve “Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir sokağa çağırıyor” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir