Samsun’da kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın c-ansız bed-enine ulaşıldı

Samsun’da kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı
Samsun’un Vezirköprü ilçesinde evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin bebekten 22 gündür haber

Samsun’da kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı
Samsun’un Vezirköprü ilçesinde evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı.

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin bebekten 22 gündür haber alınamamıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin’in bulunması için aile ve yakınları çapraz sorguya alınmıştı. Ecrin Kurnaz’ın kaybolduğu köye yaklaşık bir kilometre uzaklıkta ormanlık arazideki dere yatağında küçük çocuğa ait olduğu düşünülen ayakkabı ile ceset parçaları bulundu.

Samsun’da kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı – Sayfa 2

Vezirköprü ilçesinde evlerinin önünde oynarken kaybolan Ecrin Kurnaz için ailesinin kayıp başvurusu yapması üzerine ekipler harekete geçti. UMKE, AFAD ve jandarma komandolar, bölgeye arama başlattı. Evin çevresinde başlatılan aramalar belirli bir düzen içerisinde geniş alana yayıldı.

Samsun’da kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı – Sayfa 3

Arama-kurtarma çalışmasında görevlendirilen kadavra köpeği Abrek7in evin 75 metre yakınında tepki vermesi üzerine üç ayrı bölgede de kazı çalışması gerçekleştirildi. Savcının gözetiminde sürdürülen kazı çalışmalarından da sonuç alınamazken, üç ayrı bölgeden analiz edilmek üzere toprak numuneleri alınarak açılan bölge kapatıldı.

Samsun’da kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı – Sayfa 4

Bugün kadar izine rastlanılamayan Ecrin’den öğleden sonra acı haber alındı. Talihsiz çocuğun kaybolduğu evine yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki ormanlık alanda, 1.5 yaşlarında bir kız çocuğuna ait ceset bulundu. Yapılan incelemeler sonucunda cesedin kayıp Ecrin’e ait olduğu ifade edildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Samsun’da kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı – Sayfa 5

AMCA ŞÜPHELERİ ÜSTÜNE ÇEKMİŞTİ:

Ensest p.or-n*su ortaya çıkan amca Özkan Kurnaz, bizzat kendisinin şeytanı gördüğünü öne sürmüştü. Özkan Kurnaz, şeytanın kendisine komşunun kılığına girmiş halde göründüğünü belirtip, ‘Her kılığa giriyor, köpek kılığına, kedi kılığına. Ecrin’i şeytan götürmüş olabilir’ diyerek akıl almaz iddialarda bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir