Şanlı Urfa’nın tugayında gerçekleşti

Şanlıurfa 20’nci Zırhlı Tugay Komutanlığında peş peşe p-tlama ilk görüntüler ortaya çıktı. Şanlıurfa 20’nci Zırhlı Tugay Komutanlığında peş peşe patlama sesleri yükseldi. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Şanlıurfa 20’nci Zırhlı Tugay Komutanlığı bölgesinden p-tlama sesleri yükseldi. P-tlama kentin bir çok noktasından duyuldu. Alınan bilgiye göre, Yüzbaşı Ali Saip Kışlası’nda p-tlama olduğu ihbarı yapıldı

EKİPLER SEVKEDİLDİ

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda ambulans ile itfaiye ekibi yönlendirildi. Çevredeli yollar da polisler tarafından trafiğe kapatıldı.

Şanlıurfa Valisi Erin: “Cephanelikte p-tlama meydana geldi. Cephaneliği korumakla görevli 5 personel y-ralandı. Sağlık durumları iyi, bilinçleri açık” Olay yerine hemen sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, kısa bir süre sonra ikinci bir patlama sesi daha geldi. Tugay bölgesinden dumanlar yükseldiği görüldü. Olay yeri yakınlarında trafiğin durma noktasına geldiği ve Tugayın karşısındaki mahallelerde elektrik kesintisi yaşandığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir