Sedat Peker’den Tarihi Çağrı

Birçok kesim tarafından sevilen Sedat Peker den çok konuşulacak açıklamalar geldi AtaŞehirde bir açılışa katılan Ünlü isim Sedat Peker Cumhur İttifakına tam destek çağrısı yaptı Seçimlerden sonra Türkiye yi karıştırmak istenlerin olabileceğine işaret eden Sedat Peker, İstanbul Ataşehir’de katıldığı bir açılışa gelen destekçilerine Cumhur İttifakı’na tam destek ve imkanı olanlara yasal şekilde Ruhsatlı si-lah almaları çağrısında bulundu. Ataşehir’de açılışını yaptığı mekanın önünde konuşan Sedat Peker, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘ya beka ya bela’ dediğini belirterek, bu nedenle 31 Mart yerel seçimlerinde ölümüne Cumhur İttifakı’nın destekleneceğini söyledi.

“Biz bu vatanın delileriyiz, fedaileriyiz” diyen Peker, konuşmasına şöyle devam etti: “Seçimlerden sonra hem emperyalist güçlerin hem de onların ülkemizdeki uşaklarının bazıları şimdiden seçimlerle ilgili YSK’yı tanımadıklarını söylüyorlar. Seçim sonuçlarına göre insanları, partililerini sokaklara dökecekler. Bunun amacı te-rör ör-gütleri mensuplarının da o partililerin arasına katılıp ülkeyi yakmaları ve yıkmalarıdır. Polisimiz, askerimiz güçlüdür ancak bu ülkenin evlatları da bu ülkenin sokaklarını karış karış koruyacaklar.”

BİZ BU VATANIN DELİLERİYİZ, FEDAİLERİYİZ’

Si-lahın iyi insanların elinde bir güvence olduğunu dile getiren Sedat Peker Bu sebeple imkanı olanlar mutlaka ruhsatlı si-lahlar, a-v tü-fekleri alsınlar, mutlaka hazırlıklı olsunlar.

Biz kötüye hazır olalım da iyi gelirse amenna” dedi.Konuşmasında kendilerine zaman zaman “Siz kimsiniz? Neden konuşuyorsunuz?” diye sorulduğunu aktaran Peker, “Kardeşlerim onlar bizim kim olduğumuzu bilmiyorlarsa ben söyleyeyim müsaadenizle. Biz bu vatanın delileriyiz kardeşlerim. Biz bu vatanın fedaileriyiz kardeşlerim. Bu vatanda herkes sussa da biz konuşacağız” ifadelerini kullandı Cumhur İttifakına destek için elimizden geldiği Kadar yayalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir